anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

A33 i M42

profile.country.PL.title
rezasurmar
Użytkownik

A33 i M42

Witam, chciałem do swojej alfy zamontować obiektyw Zenita, a możliwe że jeszcze jakąś manualną portretówkę dokupię (chwilowo na 50/1.4 brak kasy).
Czy warto kupić przejście z chipem potwierdzenia ostrości. Mam dylemat, bo nie wiem czy elektroniczny wizjer pozwoli w pełni manualnie ustawiać ostrość, mam w tym małe doświadczenie, ale patrząc na różnice w cenie 100zł za które można by kupić jakiś używany obiektyw 85, lub dopłacając niewiele, czy jest sens płacić tą stówę za dendaliona.

14 ODPOW. 14
profile.country.PL.title
Tadeusz.O
Doradca

rezasurmar, jak Ci budżet nie pozwala na zakup co najmniej kilku naprawdę dobrych szkieł, to zapomnij o FF :c89

------------------------------
fotoamator
profile.country.PL.title
rezasurmar
Użytkownik

Musi mi starczyć to co mam :). Chcę się cieszyć fotografią, ale też nie chcę by była zbyt dużym ciężarem finansowym.
Praktycznie już zdecydowałem, dozbieram na 35/1.8, a potem jak budżet pozwoli na 50/1.8 i 85/2.8.

profile.country.PL.title
rezasurmar
Użytkownik

No i kupiłem dziś w FJ obiektyw SONY DT 35/1.8 SAM. Rewelacja, kurcze nie sądziłem że jest aż taka różnica w GO i świetle przy przysłonie 1.8, bajka, mam nadzieje że jutro będzie pogoda :).

profile.country.PL.title
Tadeusz.O
Doradca

Gratuluję zakupu :thumbsup:
No i udanych fotek życzę :D

------------------------------
fotoamator
profile.country.PL.title
rezasurmar
Użytkownik

Dziękuje, dziękuje, a przy okazji mimo wąskiego pierścienia regulacji ostrości bardzo przyjemnie się ostrzy tą 35 :).