anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

A330 i Błąd aparatu

ROZWIĄZANE
profile.country.pl_PL.title
Asmanka
Początkujący

A330 i Błąd aparatu

Aparat używany do 2 miesięcy. Od jakiegoś czasu, co kilka zdjęć, po zrobieniu zdjęcia na wyświetlaczu pojawia się komunikat: Błąd aparatu i aparat zawiesza się. Pomaga wyłączenie na kilka sekund i ponowne włączenie. Na karcie SD to felerne zdjęcie to po prostu czarna "klatka".

Czy ktoś może coś poradzić?
Aga

15 ODPOW. 15
profile.country.en_PL.title
erwinsans
Początkujący

Witam

Ja miałem taki błąd i okazało się, że to stabilizacja obrazu nawaliła. Odesłałem do serwisu i po miesiącu okazało się, że prędko nie naprawią więc dostałem w zamian nóweczke A290

Mikolaj1989
Poszukiwacz

Witam serdecznie podbijam temat mam podobny problem z Sony Alfa 330 zrobił mi nieprzyjemny problem podczas wakacji, kiedy drugiego dnia się po prostu obraził z napisem "Camera Error" Reset systemu nie pomaga. Ale zauważyłem że zdjęcia robi jeśli jest ustawiona opcja bez lampy błyskowej, i zdjęcia robi i nie zawiesza się. A jak już złapie funkcę z lampą błyskową to koniec. Zawiesza aparat w pełni i jest Camera Error i zostaje tylko "czarne" zdjęcie? Co może być przyczyną, awarii ? Zmiana karty SD nie pomaga to samo na innych kartach. Ile może kosztować naprawa, wspomnę że nie mam już gwarancji

 

Dziękuje i pozdrawiam, nowy użytkownik.

profile.country.PL.title
pawelszymanski6
Expert

Witaj, wyślij sprzęt do autoryzowanego serwisu oni wycenią naprawę


C.S.I. FOTO I VIDEO 
ul. Żytnia 15 
01-015 Warszawa 
http://www.e-csi.pl 
e-mail: info@e-csi.pl 
tel. 022 3792090 
fax. 022 3792091 

profile.country.PL.title
Tadeusz.O
Doradca

Dodam, że wycena jest bezpłatna, jeśli nie dowieziesz sam do serwisu, płacisz jedynie za kuriera.

------------------------------
fotoamator
Mikolaj1989
Poszukiwacz

Dziękuje bardzo za porady i pomoc Państwu! Tak wyślę do autoryzwanego serwisu sprzęt, na pewno czekam tylko do końca miesiąca aby na spokojnie rozplanować pieniądze i wysłać do Państwa sprzęt. Czy znajdę gdzieś u Państwa jakąś informacje jak wysyłać ? Pozdrawiam

profile.country.PL.title
Tadeusz.O
Doradca

Tu znajdziesz wszystkie informacje. Napisz, zadzwoń, wejdź na stronę i przeczytaj.

 

C.S.I. FOTO I VIDEO 
ul. Żytnia 15 
01-015 Warszawa 
http://www.e-csi.pl 
e-mail: info@e-csi.pl 
tel. 022 3792090 
fax. 022 3792091 

------------------------------
fotoamator