anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

A6500 WIFI

profile.country.PL.title
zawerter
Poszukiwacz

A6500 WIFI

Witam, jestem świeżym (od około roku) posiadaczem aparatu A6500, i po tym rocznym użytkowaniu mam drobny problem, to znaczy jak do tej pory nie udało mi się połączyć tego bezlusterkowca z windowsem 10. Około pół roku wcześniej miałem windowsa 7 i w przypadku tego systemu po jakimś czasie udało mi się skomunikować a6500 z systemem bezprzewodowo , a w przypadku windowsa 10 nie potrafię już sobie dać rady. I mam pytanie czy ktoś przesyła pliki przez wifi lub inaczej bezprzewodowo z aparatu sony do systemu windows 10 ? , jeżeli tak to proszę o pomoc w tej sprawie, dzięki i pozdrawiam.

Tagi (3)
3 ODPOW. 3
profile.country.PL.title
Barbara_K
Moderator

Cześć, 

 

Na pewno nasi forumowicze coś poradzą, ale polecam też kontakt bezpośrednio z supportem technicznym:

http://bit.ly/313Bja2

 

Pozdrawiam, 
Barbara_K

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert


@zawerter  napisał(a):

Witam, jestem świeżym (od około roku) posiadaczem aparatu A6500, i po tym rocznym użytkowaniu mam drobny problem, to znaczy jak do tej pory nie udało mi się połączyć tego bezlusterkowca z windowsem 10. Około pół roku wcześniej miałem windowsa 7 i w przypadku tego systemu po jakimś czasie udało mi się skomunikować a6500 z systemem bezprzewodowo , a w przypadku windowsa 10 nie potrafię już sobie dać rady. I mam pytanie czy ktoś przesyła pliki przez wifi lub inaczej bezprzewodowo z aparatu sony do systemu windows 10 ? , jeżeli tak to proszę o pomoc w tej sprawie, dzięki i pozdrawiam.


Czy zainstalowałeś PlayMemories Home na komputerze?

profile.country.PL.title
zawerter
Poszukiwacz

Udało mi się przy pomocy PlayMemories Home, w Windowsie 7 wystarczyło podłączyć a6500 do sieci i można było szybko przesyłać pliki pomiędzy katalogami, w windowsie 10 trzeba zainstalować PlayMemories Home i w tym programie po podłączeniu aparatu jest możliwość przesyłania zdjęć i filmów. Jest troche trudniej ale da się