anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

BAD SONY

profile.country.PL.title
ekostawek
Użytkownik

BAD SONY

ekostawek.

Imaging Edge ma kilka programow. Zczytuje nowe wersje na biezaco.

Kupilem SONY ILCE 7M2K, byla to dla mnie okazja. Robie foto w RAW.

Pod Viewer przegladam, pod Edit "wywoluje zdjecie".

Powiekszajac pod Viewer, widze ze mam KRECHE na caly RAW. Po wywolaniu zdjecia niestety tez mam ta KRECHE.

Czyli wydrukowanie foto jako plakatu duzego np.ponad metr nie BEDZIE. Po prostu mnie wysmieja. MATRYCA?!

Viewer =3.3.01.02150= czy inne wersje to mialy? Nie wiem, nie przeszkadalo mi to, nie mialem aparatu typu FF.

Myslalem ze to matryca?! Puscili przez kontrole jakosci-to dziwne?! Aparat kosztuje duzo pieniedzy, DUZO.

Patrze na inne oprogramowanie, RAW Therapee. Nie widze tej KRECHY na cale foto w RAW.

DarkTable to samo. Nie widze tej KRECHY na cale foto w RAW.

Uprzejmnie prosze to sprawdzic. SPRAWDZIC ta KRECHE z kad sie tam wziela. 

Mam monitor PHILIPS 60cm, komputer poskladany dla fotografa z czesci ASUS, chodzi bardzo dobrze.

Wszystko kosztowalo duzo. Na APS-C bylo swietnie. Predkosc itd, szybko zczytywal i pokazywal.

Na APS-C robilem RAW+JPG i na mysl mi nie przyszlo ze beda mial jakos KRECHE.

Teraz zostaje mi na SONY(FF) zrobic RAW+JPG. No ale jak Viewer pokazuje KRECHE.

To i tak bede uzywal innego programu. Pracuje pod Windows10 obecnie 11 i dalsze wersje. Przegladarka Chrom.

Pozdrawiam "soniarzy-fociarzy" ekostawek.

 

2 ODPOW. 2
profile.country.PL.title
mat_czok
Expert

Cześć, przesłałem twoją wiadomość do supportu, zobaczymy czy będą w stanie pomóc lub przesłać sprawę dalej. Z mojej strony polecam rozejrzeć się za innym oprogramowaniem od przeglądania i edycji RAWów.
profile.country.PL.title
mat_czok
Expert

Cześć, support prosi o bezpośredni kontakt.

 

Pragniemy zachęcić Cię do bezpośredniego kontaktu ze wsparciem technicznym firmy Sony: https://bit.ly/34rBT8N

Dołożymy wszelkich starań, aby Twój problem został rozwiązany.