anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

?Czy wspólpracuje a700 16-105 z lampą Minolta 3600 HS(D)?

profile.country.pl_PL.title
zdzich_si
Początkujący

?Czy wspólpracuje a700 16-105 z lampą Minolta 3600 HS(D)?

Od kilku dni (brak doświadczenia!) mam a700 z obiektywem 16-105mm i nie wiem czy ta lustrzanka współpracuje z lampą Minolta 3600HS(D), którą używałem razem z KM a200. Lampa po założeniu do a700 co prawda błyska ale fotki są do niczego(ciemne) podobnie bezprzewodowo WL lampa błyska, fotka nieudana a na dodatek po chwili lampa jeszcze kilka razy błyska sama? Czy ktoś wie o co chodzi?

4 ODPOW. 4
profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

A700 powinna śmigać z tą lampą jak należy.

Objawy jakie opisujesz wskazują na jakąś wadę lampy. Zobacz też czy w aparacie nie masz na stałe wybranego błysku WL. Jeśli tak, zmień na błysk wypełniający i sprawdź... a tak w ogóle, to z wbudowaną lampą poprawnie naświetla czy też robi takie sztuki?

profile.country.pl_PL.title
zdzich_si
Początkujący

Dzięki! Wbudowana lampa działa ok.
Czyli zaczynam szukać serwisu do lampy Minolta 3600 HS(D).

profile.country.pl_PL.title
zdzich_si
Początkujący

W punkcie napraw stwierdzono: uszkodzenie elektroniki wyzwalania i sekcji zasilania. Za demontaż, naprawę uszkodzeń, kontrolę palnika Xe, poprawę połączeń lutowanych(?) i test policzono 320,00zł. Co mi pozostaje-zgadzam się i czekam na efekt (b. kosztownej) naprawy.

profile.country.pl_PL.title
zdzich_si
Początkujący

Po naprawie! Lampa działa b.dobrze i współpracuje we wszystkich trybach doskonale (WL też). Teraz już wiem-a700 16-105 współpracuje z Minoltą 3600 HS(D). :slight_smile: