anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Format XAVC S nie wspierany

ROZWIĄZANE
stanley10
Nowicjusz

Format XAVC S nie wspierany

Witam!

 

Od niedawna jestem szczęśliwym posiadaczem aparatu a77ii. Kupiłem do niego dobrą, jak mi się wydaje, kartę SD Samsung 32GB PRO Class 10 *. Problem polega na tym, że po aktualizacji firmware-u do wersji 2.0 ze wsparciem nowego kodeka wideo XAVC S nie mogę go wybrać gdyż dostaję komunikat: "This memory card does not support recording of XAVC S movies". Dlaczego tak jest? Czy Sony wspiera tylko wybranych producentów pamięci? Jeżeli tak to jakich?

 

Pozdrawiam serdecznie.

 

Powód edycji: Bardzo mi przykro, ale post zawierał link do komercyjnej strony, co nie jest zgodne z regulaminem forum. 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
profile.country.PL.title
pawelszymanski6
Expert

Hej, zerknij do instrukcji o ile pamiętam, żeby nagrywać filmy z tym kodekiem potrzebna jest karta SDXC i chyba min 64gb karta.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

3 ODPOW. 3
profile.country.PL.title
pawelszymanski6
Expert

Hej, zerknij do instrukcji o ile pamiętam, żeby nagrywać filmy z tym kodekiem potrzebna jest karta SDXC i chyba min 64gb karta.

-Piotr-
Użytkownik

Musisz uzywać karty SDXC nie HC, ja uzywam SanDisk i jest ok, pozdrawiam

profile.country.PL.title
Tadeusz.O
Doradca

Z tym kodekiem współpracują wyłącznie karty SDXC. Minimalna pojemność takiej karty to 64GB.

Też mam tylko SDHC i ubolewam, że nie mogę w pełni wykorzystać możliwości aparatu...  Trzeba będzie dokupić kartę znowu :slight_smile:

------------------------------
fotoamator