anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Ile wytrzyma A100

profile.country.PL.title
pkudlik
Nowicjusz

Ile wytrzyma A100

Po dziesięciu miesiącach użytkowania wymiana spustu migawki oraz jak to nazwano "centralnego modułu AF", po kolejnych 8 miesiącach aparat, sporadycznie ale zacina się.

Patrz wpis przy A200

29 ODPOW. 29
czorny-----
Początkujący

pkudlik napisał(a):

Mocno popieprzyliśmy ten w wątek. Próbowałem być poważny. Widzę jednak, że się nie da. Pa, pa dzieci



:smileyquestion: :smileyexclaim:

profile.country.PL.title
pkudlik
Nowicjusz

Nie mam doświadczenia na forach. Głownie dlatego, że nie mam na to czasu. Próbując dowiedzieć się czegoś wartościowego na tym forum straciłem tego czasu jeszcze więcej

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

pkudlik napisał(a):

Nie mam doświadczenia na forach. Głownie dlatego, że nie mam na to czasu. Próbując dowiedzieć się czegoś wartościowego na tym forum straciłem tego czasu jeszcze więcej


Weź wyluzuj, bo podchodzisz do tematu w sposób zbyt emocjonalny.
Co do sprzętu, nadal twierdzę, że wymagasz zbyt wiele od amatorskich konstrukcji.
Proponuję mniej życzeniowego podejścia, a więcej realnego spojrzenia na świat ;)

Pa, pa dzieci


:smileyhappy:

PEPE_x
Początkujący

Moja minolta 7Hi padła pół roku po gwarancji. Cała płyta główna. Obecnie A100 trzyma się już około 18 miesięcy bezawaryjnie (usterka-odklejenie gumy na uchwycie korpusu) i mam nadzieję, że tak pozostanie

profile.country.PL.title
Rafhart
Nowicjusz

Myślę że A100 wytrzyma wiele, co do spustu migawki powinien wytrzymać tyle samo co migawka.

profile.country.pl_PL.title
lowicka
Początkujący

Mój wytrzymał ponad 2 lata, a następnie się utopił - gdyby nie to, pewnie wytrwałby o wiele dłużej...

profile.country.pl_PL.title
colorful-----
Początkujący

mój wytrzymał 3 lata dość mocnej eksploatacji i z tego co wiem, to działa dalej, tyle, ze już nie w moich rękach :c20

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Moja setunia ma 3 i pół roku i nadal daje radę :thumbsup:

Nie sprzedam jej nigdy. To moja taka perełka jest http://klubkm.pl/forum/images/smilies/heart.gif

oldguest
Początkujący

A mojemu Zenitowi właśnie pyknęło 20 lat i chodzi jak żyleta, chociaż ostatnio coraz rzadziej po niego sięgam

profile.country.PL.title
Rafhart
Nowicjusz

Lajam napisał(a):

Moja setunia ma 3 i pół roku i nadal daje radę :thumbsup:

Nie sprzedam jej nigdy. To moja taka perełka jest http://klubkm.pl/forum/images/smilies/heart.gif



Kochamy te same aparaty tylko moja jest ładniejsza :D :D :D