anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Jakość produktu

profile.country.PL.title
piterpl_
Poszukiwacz

Jakość produktu

Witam Wszystkich Forumowiczów!

Kilka dni temu korzystając z promocji kupiłem aparat Sony A7m3 w zestawie z obiektywem Sony FE 35mm f1.8

Co zwróciło moją uwagę to że zestaw był zapakowany w dedykowane opakowanie kartonowe (zawierał też torbę fotograficzną) i na tym opakowaniu jest oznaczenie dotyczące jakości produktu Qty 2 - czy jest to powód do zmartwienia, że produkt nie jest pierwszej jakości? Pytałem sprzedawcę i twierdzi że wszystkie zestawy są tak pakowane. Jeszcze jedno pytanie - czy wszystkie aparaty od Sony produkowane są w Chinach?IMG_20201113_131023.jpg

2 ODPOW. 2
profile.country.PL.title
Ekspert_Sony
Community Team

Witam,

 

Niektóre z naszych produktów są produkowane w Chinach, mamy też fabryki w Tajlandii i Japonii. Wszystkie produkty spełniają te same kryteria jakościowe. Zdjęcie przedstawia opakowanie zbiorcze, w których aparaty są wysyłane do sklepów. Qty 2 oznacza, że w tym opakowaniu zbiorczym zostały wysłane do sklepu dwa osobno zapakowane w środku aparaty Alpha 7 III. Nie jest to więc oznaczenie jakości produktu, a liczby produktów w kartonie.

 

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
piterpl_
Poszukiwacz

Bardzo dziękuję za wyczerpującą odpowiedź na moje pytania i rozwianie wątpliwości.

Pozdrawiam, 

Piotr