anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Język polski

nachti-----
Początkujący

Język polski

Witam

Lustrzanke a200 zakupiłem w USA. Czy jest możliwośc wgrania do niej języka polskiego?

Pozdrawiam Wojtek

5 ODPOW. 5
profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

Niestety Aparat fotograficzny to nie telefon komórkowy :rolling_eyes:

Wątpię by była taka możliwość, jednak warto sprawdzić - zadzwoń do serwisu Sony (www.e-csi.pl).

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
ripride
Początkujący

z cała pewnością jest możliwość wgrania sobie do główki j. angielskiego.

pzdr.

wratislavian
Początkujący

czy a200 tak bardzo rozni się od a300? w 300 jest mozliwosc zmiany jezyka w menu. istnieje niewielka szansa, ze w stanach wgrywaja softy takze z polskim.

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

wratislavian napisał(a):

czy a200 tak bardzo rozni się od a300? w 300 jest mozliwosc zmiany jezyka w menu.


A200 ma równie funkcjonalne menu co A300. I także oferuje zmianę języka menu.

Niestety, wersje na rynek amerykański nie oferują możliwości ustawienia języka polskiego, z tego co mi wiadomo (a takich pytań było już masę) nie ma możliwości zmienić wersji oprogramowania, nawet w serwisie. :|

profile.country.en_GB.title
gnembon
Początkujący

badałem tą kwestię kiedyś, bo chciałem kupić aparat w japonii. Wg pani z serwisu, język wgrany jest nie w firmware, ale zakodowany na płycie głównej (razem z menu - jest to również trywialny powód dla którego nie ma co się spodziewać uaktualnień firmware a nowymi funkcjami). Podobno robią wymianę języków (jak ktoś popełni już ten błąd), ale to sporo kosztuje (wymiana elektroniki). Ciesz się, że masz angielski a nie kitajski :smileyhappy:. Poza tym - angielski jest bardziej uniwersalny jak będziesz szukał rozwiązania jakiegoś problemu przez internet.