anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Karta pamięci do a200

AshLee-----
Początkujący

Karta pamięci do a200

Jaką kartę pamięci polecacie do lustrzanki Sony a200? Jakie rodzaje pasują do tego aparatu?

23 ODPOW. 23
profile.country.pl_PL.title
jareklubicz.
Poszukiwacz

Witam nie chce byc jakis zlosliwy ale na temat kart masz napisane w instrukcji z jakimi współpracuje Sony, ja osobiscie uzywam Kingstona 8 GB CompactFlach i nie nazekam pozdrawiam a tu masz link powybieraj sobie http://allegro.pl/8904_compactflash.html?order=t&view=gtext :D

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

AshLee napisał(a):

Jaką kartę pamięci polecacie do lustrzanki Sony a200? Jakie rodzaje pasują do tego aparatu?


Kingstonów nie polecam. Tak samo jak PQI.

Jeśli chcesz mieć spokój polecam: Sony, SanDisk, Lexar, ewentualnie Transcendy :)

I najważniejsze: polecam najpierw przeszukać forum zanim założysz nowy temat - było już na ten temat trochę dyskusji.

krzyho4
Początkujący

ja moge polecic karte Platinium CF 4 gb, nie wielkie pieniadze a sprawuje sie super ;)

Calvin_Klein
Początkujący

Ja kupiłem do swojego A200K tą:

http://www.allegro.pl/item559500353_pro ... flash.html

Tania, szybka i gwarancja dożywotnia.

profile.country.en_GB.title
gnembon
Początkujący

Ja proponuję kartę CF. Inne wejdą z trudem i mogą nie kontaktować z body.

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Tania, szybka i gwarancja dożywotnia.


Będą CI do końca życia wymieniać, ale utraconych zdjęć nie przywrócą :P

Karta i akumulatory to ostatnia rzecz na jakiej robi się oszczędności.
Zazwyczaj wszystko jest super do momentu kiedy mamy do zrobienia ważne zdjęcia (ślu, wakacje, itp) i nagle karta robi błeee i fotek nie ma - w tym momencie ta gwarancja dożywotnia to pozostaje ją o kant d... rozbić :)

3366-----
Początkujący

Lajam napisał(a):

AshLee napisał(a):

Jaką kartę pamięci polecacie do lustrzanki Sony a200? Jakie rodzaje pasują do tego aparatu?


Kingstonów nie polecam. Tak samo jak PQI.

Jeśli chcesz mieć spokój polecam: Sony, SanDisk, Lexar, ewentualnie Transcendy :)

I najważniejsze: polecam najpierw przeszukać forum zanim założysz nowy temat - było już na ten temat trochę dyskusji.



Panie Kolego, czemu pan uwaza ze Kingston jest zły?
ja mam takową karte i mi dziala wysmienicie ;]

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

Panie Kolego, czemu pan uwaza ze Kingston jest zły?
ja mam takową karte i mi dziala wysmienicie ;]


fart....
ale ja sam wiele czytałem opinii na temat tych kart - niestety złych....

poza tym jak już Lajam napisał: karta pamieci i akumlator to ostatnie rzeczy na których się powinno oszczędzać....

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
profile.country.PL.title
Tadeusz.O
Doradca


Panie Kolego, czemu pan uwaza ze Kingston jest zły?
ja mam takową karte i mi dziala wysmienicie ;]


Panie kolego, miałem Rubina (to taki ruski telewizor był) 20 lat i działał wyśmienicie! Czy ktoś śmie twierdzić, że to zły telewizor?
Może tylko tych pięciu sąsiadów, którym się spalił...
A Kingstony (poza tym, że w komputerach jako RAM spisują się dobrze) są uważane za kapryśne karty. Z pewnymi aparatami nie działają, albo działają niepewnie. Ich awaryjność też nie należy do najniższych. Jest to zdanie wielu fotografujących, wynikające z ich nienajlepszych doświadczeń.
Sam mam m.in. Kingstona (to moja pierwsza karta), nie zawiódł mnie, ale nie będę dlatego twierdził, że jest najlepszy!

I nie ma się co unosić i na czerwono chwalić, że się trafiło na dobrze współpracujący z aparatem egzemplarz!

------------------------------
fotoamator