anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Kupiłem a6400 do filmów ale jak dotąd nic mi sie nie udało poza filmem w trybie automatycznym.

ROZWIĄZANE
profile.country.PL.title
hajduk1
Użytkownik

Kupiłem a6400 do filmów ale jak dotąd nic mi sie nie udało poza filmem w trybie automatycznym.

No właśnie na pewno ma w miare mikrofon.O łacznosci wifi mozna pomarzyć, o nfc również jedynie łaczy się przez bluetooth.Czy to mam pecha?

 

12 ODPOW. 12
profile.country.PL.title
hajduk1
Użytkownik

Dziękuję za chęć pomocy ale nawet jak skanuje kod to nie jest w stanie uruchomić aplikacji.Mam problem bo powinienem nagrać filmy ale uzyję Olympusa.Stary ale jakoś zawsze działa.No i ma 5 stopniową stabilizację.Zreszta nawet te aplikacje sony w skleoie mają oceny ok 2 i chyba nikomu to nie działa.

profile.country.PL.title
Ruxpin.
Użytkownik

Nie zrażaj się!

 

Uwierz: mam RX100M7, A6400 i A7c - trochę było zamieszania na początku i odkrywania o co w tym wszystkim chodzi, natomiast jak już zrozumiałem zawikłane (rzeczywiście)  funkcjonowanie aplikacji w telefonie we współpracy z aparatami, to wszystko mi działa idealnie i jestem bardzo zadowolony. 

 

Poświęć temu jakieś popołudnie i popróbuj - musi się udać.

 

Korzystałem z tych funkcji na poprzedniej generacji Androida i korzystam na bieżącej - bez  problemu. Czasem coś się zwiesi i trzeba przeważnie telefon zrestartować ale potem już działa jak brzytwa.

 

Mam poparowane aparaty i z telefonem i z komputerem, a nawet w przypadku A7c bezpośrednio z serwerem - cały proces przerzucania materiału z aparatów na komputer i telefon dzieje się bez angażowania mojego czasu i percepcji. 

 

Postaram się znaleźć jakiś spokojniejszy moment i rozparuję jeden z moich aparatów, a następnie przeprowadzę całą konfigurację krok po kroku opisując to dla Ciebie, to może znajdziemy gdzie tkwi Twój błąd.

profile.country.PL.title
hajduk1
Użytkownik

Więc zadzwoniłem do pomocy technicznej i poradzono reset a jeśli nie pomoze to serwis.Mam bardzo złą opinie o serwisie telefonów a szczególnie duzych kamer i chcę tegu uniknać.Po resecie było jednak to samo.Przeinstalowałem imaging edge i z poziomu aplikacji uruchomiłem.I działa.Zapisuje jakieś nieostre obrazki ale mozna sterować i uruchomieniem i zoomem.Wydaje się, ze to był problem aplikacji.zobaczę później czy po ponownym uruchomieniu też będzie działało.Droga jeszcze poznawcza mnie czeka ale już jest lepiej.Na wszelki wypadek nagrałem film Olympusem a z a6400 poćwiczę też skłądanie filmu w vegas.Ale jesli mogę prosić o dalszą pomoc to bedę wdzięczny