anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Kurz pod matrycą A7SIII

profile.country.PL.title
damian191
Poszukiwacz

Kurz pod matrycą A7SIII

A7SIII kupione w 02.08.2022 - pracowało z małym przebiegiem z Tamronem 28-75. Pod filtrem czy jak nazywa się ta pierwsza warstwa jest drobinka kurzu. Jak mogła się tam dostać skoro body niby jest uszczelnione? 

Od sony dostałem odpowiedź, że gwarancja tego nie obejmuje. Czyściłem matryce na mokro, sucho, punktowo - jestem przekonany na 100%, że ta drobinka kurzu jest pod powierzchnią. Czy ktoś miał podobną sytuację w sprzęcie o takiej wartości?

Tagi (3)
4 ODPOW. 4
profile.country.PL.title
Jacek_M250
Znawca

Gdzie czyściłeś matrycę? Najlepszy serwis z autoryzacją to CSI na żytniej w Warszawie.

Miałem kiedyś jakiś mikroskopijny punkcik na matrycy i nie dało sie tego wyczyścić. Dałem do CSI i sie okazało że to był jakiś ślad osadu który oni usunęli swoimi metodami.

Filtr na matrycy jest wklejony, a więc nic nie powinno sie tam dostać z zewnątrz bo nie ma przestrzeni miedzy warstwami.

profile.country.PL.title
damian191
Poszukiwacz

Czy CSI  to ProClub na Żytnia 15a?

profile.country.PL.title
Jacek_M250
Znawca

Tak to ten serwis

profile.country.PL.title
damian191
Poszukiwacz

Matrycę czyściłem sam - dość dokładnie, po przyłożeniu punktowej szpatułki do "kropki" widać, że jest ona jednak pod spodem. Po nowym roku wyślę sprzęt do tego serwisu celem dokładniejszej diagnozy.