anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

NEX-7 z lampą HVL-F58AM (problem)

ROZWIĄZANE
profile.country.pl_PL.title
FernandoXP
Poszukiwacz

NEX-7 z lampą HVL-F58AM (problem)

Jest to wysoce profesjonalne forum i z tego powodu trochę mi głupio prosić o pomoc w tak elementarnej sprawie, ale może jednak ktoś z Was mi pomoże: Mam problem z wysterowaniem lampy HVL-F58AM przy pomocy wbudowanej lampy z NEXa-7. Niby postępuję zgodnie z instrukcją, lampa zaczyna wydawać cykliczne sygnały na czerwono, ale niestety nie reaguje na błysk lampy wbudowanej. Cała procedura zatrzymuje się na tym, co w instrukcji lampy nazywa się "błyskiem kontrolnym". Czy jest tu jakiś trick, o którym instrukcja nie wspomina, czy ja mam uszkodzony aparat? Dziękuję z góry za odpowiedź i pozdrawiam. BO Acha, i jeszcze oczywiście witam się z wszystkimi na forum 😉
11 ODPOW. 11
profile.country.pl_PL.title
FernandoXP
Poszukiwacz

No cóż, to chyba wyjaśnia mój problem, choć żałuję że go nie rozwiązuje 😞 Trochę mnie SONY tu rozczarował, bo przecież zarówno aparat jak i lampa są z tzw. wyższej półki i z tej samej stajni. Dzięki za waszą pomoc, wiedzę, doświadczenie i życzliwość. Spróbuję zatem poszukaćna rynku używanego kontrolera radiowego do tego celu, ale widzę że nie są to urządzenia tanie. Jak się nie uda znaleźć, to pozostanę ze sprzętem z nieużyteczną funkcjonalnością. I z nauką na przyszłość dotyczącą wyboru producenta i sprzętu.

profile.country.PL.title
pawelszymanski6
Expert

sprawdź prywatną wiadomość