anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Nowy firmware NEX 7, 6, 5R, 5N, F3

4 ODPOW. 4
profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

NEX-7 Korzyści i udoskonalenia :

  • Dodanie automatycznej korekcji dla obiektywu “SELP1650”
  • Usprawnienie szybkości działania obiektywu “SELP1650” - natychmiastowa reakcja po włączeniu aparatu Dodanie możliwości włączania lub wyłączania przycisku MOVIE [Film].
  • Dodanie ustawień ekspozycji w trybie fotografowania z bracketingiem (trzy zdjęcia / 1,0 EV, 2,0 EV, 3,0 EV). Poprawa czasu reakcji funkcji wyświetlania obrazu w automatycznym podglądzie.
  • Poprawa jakości obrazu w przypadku korzystania z obiektywu szerokokątnego.
  • Poprawa wskaźnika ustawienia trybu Flexible Spot [Elastyczny punktowy].



NEX-6 oraz NEX-5R Korzyści i udoskonalenia:

  • Wprowadzono obsługę funkcji “Fast Hybrid AF” dla następujących obiektywów: SEL1018, SEL35F18, SELP18200, SEL30M35, SEL50F18, SEL18200LE



NEX-5N Korzyści i udoskonalenia:

  • Dodanie automatycznej korekcji dla obiektywu “SELP1650”
  • Aktualizacja formatu RAW - po aktualizacjii dostępna będzie możliwość korygowania zniekształceń obiektywu w programie Image Data Converter wersja 4.2 i późniejsze.
  • Dodanie ustawień ekspozycji w trybie fotografowania z bracketingiem (trzy zdjęcia / 1,0 EV, 2,0 EV, 3,0 EV).
  • Usprawnienie szybkości działania obiektywu “SELP1650” - natychmiastowa reakcja po włączeniu aparatu.
  • Ulepszenie pracy autofokusa
  • Poprawa czasu reakcji autofokusa: w przypadku znacznego zwiększenia odległości od obiektu.
  • Poprawa stabilności pracy aparatu: gdy funkcja Lens Compensation: Distortion [Kompensacja obiektywu: Zniekształcenie] jest ustawiona na wartość Auto [Autom.], a funkcja Picture Effect [Efekty zdjęć] na wartość Miniature [Miniatura].
  • Poprawa działania funkcji Intelligent AF [Inteligentny autofokus] w przypadku ustawienia funkcji Exposure Compensation [Kompensacja ekspozycji].


NEX-F3 Korzyści i udoskonalenia:

  • Dodanie automatycznej korekcji dla obiektywu “SELP1650”.

Message was edited by: Lajam.

profile.country.pl_PL.title
wwwbbb
Początkujący

Lajam

A gdzie to w Menu znajdę,bo nie mogę?

" Dodanie ustawień ekspozycji w trybie fotografowania z bracketingiem ( 1,0 EV,2,0 EV,3,0 EV)"







profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

Nie mam NEXa 7/5N pod ręką, ale o ile pamiętam to nowe wartości będą dostępne jako opcja w menu trybów pracy, czyli na tarczy z tyłu, wybierasz pozycję z lewej strony (tryb seryjny, bracketing itd.), wybierasz bracketing i powinna pojawić się strzałka lub opcja zmiany wartości EV

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
profile.country.pl_PL.title
wwwbbb
Początkujący

Rzeczywiście.Miałem ustawione 0,3 EV, po rozwinięciu jest 1 , 2 ,3 także.

Nie miałem czasu dokładnie testować ale AF jakby pewniejszy w ciemniejszych scenach.