anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Obiektyw, tylko który?

profile.country.en_GB.title
Toxek.
Początkujący

Obiektyw, tylko który?

Mam szybkie pytanie, chcę sobie kupić obiektyw z dużym przybliżeniem i macro, najbardzije pasuje mi Sigma 70-300 APO macro. Chcę teraz wiedzieć czy zakup tego obiektywu za prawie 1000 zł jest opłacalny. Na co zwracać uwagę po zakupie, żeby nie zostać oszukanym. Jeżeli ktoś z forum, ma taki obiektyw do sprzedania to czy lepiej kupić od Was czy nowy. Proszę o pomoc w znalezieniu eee... dobrej ceny bo kieszonkowe 13 latka nie jest nieskończone. :D Na kazdym forum gdzie się patrzyłem tą Sigmę jeżdżą gdzie popadnie, że ma słaby AF że słabe kolory, ciężka, stabilizacja skopcona. Pomóżcie, bo nie chcę potem żałować.

Sigma mi jest potrzebna szczególnie do macro i do dalekich zbliżeń (nie jestem profesjonalistą więc nie potrzeba mi super obiektywu specjalnie do macro). Pomocy!!! 😕

Edit: Sony ma obiektywy albo, albo tele albo macro a mi potrzeba uniwersala, jak to dla amatora :) Z góry dzięki.

11 ODPOW. 11
wratislavian
Początkujący

sobota od 9 - 13 na pierwszym pietrze w klubie kolejarza na dworcu. trochę słoików tam stoi.

profile.country.PL.title
Arturro10
Użytkownik

wratislavian napisał(a):

sobota od 9 - 13 na pierwszym pietrze w klubie kolejarza na dworcu. trochę słoików tam stoi.



dzięki wratislavian za info, jak już będę to napewno zajrzę :)