anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Ochrona LCD sony a57

ROZWIĄZANE
profile.country.pl_PL.title
rozalia24
Poszukiwacz

Ochrona LCD sony a57

Chciałabym zakupic osłone LCD do sony a 57 .Mozecie mi doradzic jaka oslone wybrac?

Message was edited by: rozalia24

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

Ja używam (w a850) szybkę GGS. W sumie to wiele osób, które znam jej używa i sobie chwali. Nie tracie się jakości dobrego LCD, a jest skuteczna ochrona przed zarysowaniami itd.

Można ją kupić w sklepach foto, w e-sklepach, czy nawet na portalach aukcyjnych

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

18 ODPOW. 18
profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

Ja używam (w a850) szybkę GGS. W sumie to wiele osób, które znam jej używa i sobie chwali. Nie tracie się jakości dobrego LCD, a jest skuteczna ochrona przed zarysowaniami itd.

Można ją kupić w sklepach foto, w e-sklepach, czy nawet na portalach aukcyjnych

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
profile.country.PL.title
kasia11009
Poszukiwacz

Z własnego doświadczenia powiem Ci czego kupować nie powinieneś. Do mojego starego a580 kupiłam oryginalną plastikową osłonke na LCD-niestety po paru miesiącach okazało się że był to głupi pomysł.ściągnęłam osłonkę by przetrzeć wyświetlacz i okazało się ze drobne babrochy dostają skę między wyświetlacz a osłonkę i rysują jednocześnie i plastkkową osłonke i lcd.jest to dość dziwne bo osłonka się nie ruzza i ściśle przylega do wyświetlacza,puenta jest jednak taka że wyswietlacz jest porysowany Dużo bardziej niż gdybym tej osłonki nie zakładała-dlatego stanowczo odradzamplastikowe osłonki

profile.country.pl_PL.title
rozalia24
Poszukiwacz

Zastanawiam sie własnie nad tam osłona GGS.Ceny sa rozne niewiem czym to sie rozni.Widzialam taka szybke za 40zl.

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

rozalia24 wrote:


Zastanawiam sie własnie nad tam osłona GGS.Ceny sa rozne niewiem czym to sie rozni.Widzialam taka szybke za 40zl.

Mniej więcej tyle za nią zapłaciłem. Nie wiem skąd różnica, ale jeśli produkt ten sam to może być kwestia dostawy i marży.



Kasia11009 - nie wiem, czy zauważyłaś, ale nie ma tego akcesorium do A57, więc chociażby z uwagi na brak kompatybilności nie ma co polecać plastikowych osłonek. Osłonki z plastiku mają jeszcze jedną wadę: wpływają znacząco na oglądanie tego co wyświetla LCD.


____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
profile.country.pl_PL.title
rozalia24
Poszukiwacz

Dzięki za pomoc:smileyhappy:

profile.country.PL.title
kasia11009
Poszukiwacz

A orientujesz sie moze czy polecane przez Ciebie osłonki są dostępne do modeli a99 i a77 bo jeśli faktycznie się sprawdzają to z chęcią bym je kupiła


profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

Ja nie widziałem dedykowanych pod te modele, ale to pewnie dlatego, że jak kupowałem to to były świeże modele na rynku. Więc kupiłem po prostu rozmiarem pasującą do ekranów. M am to szczęście, że u mnie jest dobrze zaopatrzony sklep foto, więc mogłem przymierzyć przed zakupem (tzn zmierzyć).

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
profile.country.PL.title
kasia11009
Poszukiwacz

Dzieki za informacje,rozejrzę się za czymś takim,czy te szybki są jakiegoś konkretnego producenta?

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

GGS :wink:

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer