anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Polskie menu w A300/A350

aalusiia
Początkujący

Polskie menu w A300/A350

Chciałabym się dowiedzieć czy jak kupie w Londynie Sony Alpha A300/A350 to czy jest tam polski język, czy trzeba wgrywać :question:

9 ODPOW. 9
profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

z tego co wiem, to nie da się "wgrać"
to nie komórka :nauseated_face:


ale jeśli kupisz w UK alfę która jest na europejski rynek to polski język być powinien ;)
bywa często tak w UK, że sprzęt jest z Honk Kongu i wtedy nie dość, że nie masz gwarancji na aparat, to jeszcze problem z językiem w menu

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
Agas-----
Początkujący

Ja swoja A300 kupilam w Anglii, polecam Jessops, tam kupujac aparat i szkla mozesz zapytac o 'dila' ;) zejda z ceny, albo dadza ekstra dodatki - karte pamieci, moze torbe, zalezy co kupujesz.
Jezyk jest :) Mozesz zmeniac sobie :)
W tym momencie na A300 jest promocja, tylko, ze A300 w UK produkowana jest tylko dla Jessopa. Mozesz srawdzic Comet i Currys, nie polecam sklepu Sony - ceny z kosmosu!
Nie wiem czy mieszkasz w UK, ale opcjonalnie zaproponuja ubezpiecznienie, jezeli mieszkasz tutaj to ubezpiecznie goraco polecam i na sam aparat i na szkla.
Pozdrawiam :)

kkem-----
Początkujący

Agas napisał(a):

Ja swoja A300 kupilam w Anglii, polecam Jessops, tam kupujac aparat i szkla mozesz zapytac o 'dila' ;) zejda z ceny, albo dadza ekstra dodatki - karte pamieci, moze torbe, zalezy co kupujesz.
Jezyk jest :) Mozesz zmeniac sobie :)
W tym momencie na A300 jest promocja, tylko, ze A300 w UK produkowana jest tylko dla Jessopa. Mozesz srawdzic Comet i Currys, nie polecam sklepu Sony - ceny z kosmosu!
Nie wiem czy mieszkasz w UK, ale opcjonalnie zaproponuja ubezpiecznienie, jezeli mieszkasz tutaj to ubezpiecznie goraco polecam i na sam aparat i na szkla.
Pozdrawiam :)




Witam,

male pytanie do Ciebie Agas, jaka jest obecna cena na A300 w UK?

pozdrawiam
krzysztof

Agas-----
Początkujący

Agas napisał(a):

Witam,

male pytanie do Ciebie Agas, jaka jest obecna cena na A300 w UK?



w tym momencie Sony Alpha 300 w sklepie Jessops kosztuje
- 289 funtow - body
- A300 + 18-70mm - 339 funtow

ale A300 tylko dostac mozna w tym sklepie, tak jak pisalam wczesniej ten model w UK produkowany jest dla Jesssopsa.
Dodatkowo jezeli placisz gotowka dostajesz £40 zwrotu :)

Dla porownania Sony Alpha A350 + 18-70mm f3.5/5.6 kosztuje 493 funtow - 50 funtow jezeli placisz gotowka = czyli cena koncowa to 389 funtow (ja za swoja zaplacilam 500 :) plus szkla :) )

kkem-----
Początkujący

dzieki za odpowiedz,

hmmm myslalem, ze bedzie taniej niz w PL ;-))

a jak Ci sie sprawuje sprzet, a zwlaszcza KIT'owy obiektyw??? bardzo jestem ciekaw gdyz chce kupic ten model Alfy, tyle,ze nie wiem czy z tym obiektywem.

pozdrawiam
krzysztof

Agas-----
Początkujący

Agas napisał(a):

dzieki za odpowiedz,

hmmm myslalem, ze bedzie taniej niz w PL ;-))

a jak Ci sie sprawuje sprzet, a zwlaszcza KIT'owy obiektyw??? bardzo jestem ciekaw gdyz chce kupic ten model Alfy, tyle,ze nie wiem czy z tym obiektywem.



ile kosztuje w PL?
Tutaj robic mozesz 'dile' ;) wybrac szkla jakie chcesz, ja jestem bardzo zadowolona z moich, pomijam fakt, ze kitowe, ale niedlugo 'rodzinka' powiekszy mi sie :)

kkem-----
Początkujący

podam link do sklepu Fotojoker dla przykladu:
http://www.e-fotojoker.pl/product/apara ... -18-70-mm/

ale mozna dostac juz w granicach 1300 pln ;-))


a tak z ciekawosci: co dolaczy do rodzinki .... :D ???


aha : jak spisuje sie ten KIT obiektyw we wnetrzach? jak sobie radzi gdy niema za dobrego swiatla???

pozdrawiam
k

Agas-----
Początkujący

Agas napisał(a):

a tak z ciekawosci: co dolaczy do rodzinki .... :D ???


aha : jak spisuje sie ten KIT obiektyw we wnetrzach? jak sobie radzi gdy niema za dobrego swiatla???



do szczesliwej rodzinki: Tamron SP 90mm f/2.8 DI Macro, Sony 50mm f/1.4 AF :)

we wnetrzach nie jest zle, oczywiscie lampa!!!! potrzebna lampa (ktora zamiar mam nabyc), ale jak na razie programy do obrobki 'pomagaja' :)

profile.country.en_GB.title
olka_dom
Początkujący

Tak ja kupilam A350 w Anglii w Argosie i jest Polskie menu