anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

POMOCY. Sony alfa 7R II - Jak wyłączyć poziomicę elektroniczną w wizjerze?

ROZWIĄZANE
profile.country.PL.title
kb67-SonyAlfa7
Nowicjusz

POMOCY. Sony alfa 7R II - Jak wyłączyć poziomicę elektroniczną w wizjerze?

POMOCY. Sony alfa 7R II - Jak wyłączyć poziomicę elektroniczną w wizjerze?

2 ZAAKCEPTOWANYCH ROZWIĄZAŃ ()

Zaakceptowane rozwiązania
profile.country.PL.title
Ekspert_Sony
Community Team

Witam,

aby włączyć poziomicę elektroniczą wystarczy wcisnąć przysisk DISP - jeden lub dwa razy, w zależności od tego, jaki tryb wyświetlania masz wybrany.

Pozdrawiam

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

profile.country.PL.title
pawelszymanski6
Expert

przycisk działa dualnie ja masz oko przy wizjerze zmieniasz ustawienia wizjera jak patrzysz na ekran zmieniasz ustawienia ekranu. Możesz też w menu ustawić co ma się wyświetlać w wizjerze (jest kilka opcji)

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

5 ODPOW. 5
profile.country.PL.title
Ekspert_Sony
Community Team

Witam,

aby włączyć poziomicę elektroniczą wystarczy wcisnąć przysisk DISP - jeden lub dwa razy, w zależności od tego, jaki tryb wyświetlania masz wybrany.

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
pawelszymanski6
Expert

Witaj, na wstępie w instrukcji wszystko jest opisane, ale żeby ułatwić, to z tyłu aparatu jest kółko nastawcze na górze kółka jest napis disp naciśnij go trzymając oko przy wizjerze będziesz mógł zmieniać ustawienia wyświetlania.

profile.country.PL.title
kb67-SonyAlfa7
Nowicjusz

Dziękuję. Już to robiłem, ale poziomica znika tylko na displayu, ale poziomica nie znika w wizjerze 😞

Spróbuję jeszcze raz. Odezwę się. 

profile.country.PL.title
pawelszymanski6
Expert

przycisk działa dualnie ja masz oko przy wizjerze zmieniasz ustawienia wizjera jak patrzysz na ekran zmieniasz ustawienia ekranu. Możesz też w menu ustawić co ma się wyświetlać w wizjerze (jest kilka opcji)

Ola51.
Nowicjusz

Dziekuję