anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Problem z 55a

profile.country.en_GB.title
zuzameduza
Początkujący

Problem z 55a

Witam posiadam aparat sony a55 juz od 2,5 roku, siostra robiąc zdjęcia swojemu synkowi nagle wygasł jej ekran mysląc ze padła bateria.. Gdy bateria sie naładowała próbowałam włączyć i nic .. ! : ( aparat nie reaguje wgl ! próbowałam podłączyć pod komputer wkładałam i wykladałam karte pamieci , baterie i nic !!! raz pojawił mi sie komunikat ''błąd aparatu'' zniknął i potem znowu nic , co mam robic??? ;(

4 ODPOW. 4
profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Witaj,


Sugeruję jak najszybciej skontaktować się z serwisem C.S.I. w Warszawie.

Ekspertyza jest bezpłatna, a będzie w 100 procentach wiadomo co z aparatem. Ponosisz jedynie koszty przesyłki (chyba, że mieszkasz w Warszawie to tylko dojazd do CSI).


Centrum Serwisowo Informacyjne Foto i Video


01-014 Warszawa, ul. Żytnia 15


tel. (22) 379 20 90

fax (22) 379 20 91

www.e-csi.pl

info@e-csi.pl



Message was edited by: Lajam.

profile.country.pl_PL.title
jalu63
Użytkownik

Po pierwsze to co napisał Lajam


Po drugie sprawdziłbym, czy ten sam objaw jest przy zdjętym obiektywie.

Jeśli tak, to defunitywnie CSI, a jeśli wszystko wróci do normy to obiektyw do CSI.

profile.country.pl_PL.title
druczek
Poszukiwacz

Miałem podobną sytuację, tylko że w trakcie składania HDR'a.

Aparat nagle się "zawiesił" nic nie dało się zrobić prócz wyłączenia go. Gdy go uruchmiłem to pojawił się identyczny komunikat. Włożyłem drugą kartę żeby wykonać kolejne zdjęcia i wszystko działało jak ulał. Na drugi dzień włożyłem tę pierwszą kartę żeby sprawdzić czy działa i czy uratowały się jakieś zdjęcia. Okazało się że musiał wystąpić jakiś błąd i zastałem jedno bardzo spikselizowane zdjęcie, a wszystkie inne były nie naruszone. Zatem przed wysyłką radzę sprawdzić z inną kartą.

profile.country.pl_PL.title
stanley76rsko
Użytkownik

A masz drugą baterię aby sprawdzić czy to nie ona padła?