anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Problem z A300

profile.country.pl_PL.title
arkan2
Początkujący

Problem z A300

Witam !
I proszę o poradę :
Pomimo włączonej opcji sygnały audio przy potwierdzeniu ostrości nie pojawia się żaden dżwięk jedynie zapala się zielona kropka w wizjerze .
Po zresetowaniu i powrocie do ustawień fabrycznych czsami pojawi się jakieś tam pisknięcie , ale bardzo ciche .
Gdy przestawię jakiekolwiek ustawienia dżwięk zanika .
Co może na to wskazywać ?
Pozdrawiam arkan

14 ODPOW. 14
kamil1114
Początkujący

Pod wizjerem masz czujnik zbliżenia. Jeżeli przyłożysz wizjer do oka , to aparat automatycznie ustawia ostrość. Nie wiem czy o to Ci chodziło.

profile.country.pl_PL.title
smoku215
Początkujący

Ale normalnie się tak nie dzieje, a poza tym jak pisałem nie reagował na nic, po prostu się zawiesił...

profile.country.PL.title
Tadeusz.O
Doradca

Prawdopodobnie błąd programu. Czasem pomaga zresetowanie do ustawień fabrycznych i/lub wyjęcie akumulatora.
Najlepiej skontaktuj się z serwisem na Żytniej - telefonicznie - opisz co się dzieje; na pewno Ci poradzą: słać do nich na leczenie, czy nie. Ew. jak sobie radzić.

A tę funkcję ustawiania ostrości po przyłożeniu do oka lepiej wyłączyć. Dłużej akumulator wytrzyma. Chyba, że nie nosisz aparatu na szyi ;)

------------------------------
fotoamator
profile.country.pl_PL.title
smoku215
Początkujący

Dzięki Tadeusz:) Tak zrobię, najpierw zadzwonię do serwisu. A tą funkcję wyłączyłem zaraz jak kupiłem aparat. Pozdrawiam...

wratislavian
Początkujący

w instrukcji jest napisane, że podłączając aparat do komputera nie należy go odłączać do momentu zgaśnięcia diody. raz się nie zastosowałem i aparat też wariował, ale na szczęscie mu przeszło. może zrobiłeś coś podonego.