anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Różnica w wizjerze i na zdjęciu??

wislander
Początkujący

Różnica w wizjerze i na zdjęciu??

Czy i u was ma miejsce różny obszar zdjęcia od tego, co widziane było w wizjerze?? Macie czasami takie zdarzenia? Czy myślicie, że wynika to z faktu, iż do a200 używam obiektywu Minolty A28-100/3,5-5,6D?? Macie jakieś doświadczenia w tym temacie??Dodam tylko, że ma miejsce takie jakby przesunięcie-ucięcie gry i dodanie dołu...

7 ODPOW. 7
Creatoor
Początkujący

http://www.forum.sony.pl/viewtopic.php?f=38&t=1726&hilit=wizjer

http://www.forum.sony.pl/viewtopic.php?f=38&t=1747&hilit=wizjer

ripride
Początkujący

no jeżeli minimalnie ucina z każdej ze stron to jest ok. natomiast jeśli ma miejsce mniej lub bardziej dostrzegalne przesuniecie obrazu w jedna stronę to jest już to usterka z która idzie się do serwisu.

ripride
Początkujący

przyszła mi refleksja żeby zrobić temat z FAQ w którym zamieszczałoby sie najczęściej pojawiające sie pytania i odpowiedzi. wtedy delikwentowi który pyta o rzecz poruszana na forum już setki razy dawałoby się linka do tego tematu a jego watek zamykało a powiedzmy po tygodniu usuwało.

wislander
Początkujący

Nie rozumiem tego... Teraz wszystko działa i nie ma tematu... Serwis trzeba odwiedzić - nie ma co... Kupno w sierpniu, więc pewnie w ramach gwarancji wszystko da się załatwić...

profile.country.PL.title
SZFENDAK
Poszukiwacz

ripride napisał(a):

przyszła mi refleksja żeby zrobić temat z FAQ w którym zamieszczałoby sie najczęściej pojawiające sie pytania i odpowiedzi. wtedy delikwentowi który pyta o rzecz poruszana na forum już setki razy dawałoby się linka do tego tematu a jego watek zamykało a powiedzmy po tygodniu usuwało.




FAQ jest w "produkcji" :smileyhappy:

ripride
Początkujący

jak w tym wypadku mam rozumieć ten ironiczny śmiech? :wink:

profile.country.PL.title
SZFENDAK
Poszukiwacz

nie ironiczny a szczery
a to duża różnica