anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Sigma DC 18-125mm 1:3,5-5,6 D SONY-MINOLTA

profile.country.pl_PL.title
arkan2
Początkujący

Sigma DC 18-125mm 1:3,5-5,6 D SONY-MINOLTA

Proszę o podpowiedż ile wart jest taki obiektyw i co najważniejsze co sobą reprezentuje ? Z góry dziękuję :flushed:

6 ODPOW. 6
profile.country.en_GB.title
gnembon
Początkujący

jest cały wątek o tym obiektywie tam, gdzie powinien być.

profile.country.pl_PL.title
arkan2
Początkujący

gnembon napisał(a):

jest cały wątek o tym obiektywie tam, gdzie powinien być.



Pewnie gdzieś jest lecz wyszukiwarka " zgupła " i tak mi odpowiada : Nie zwrócono wyników, ponieważ słowo 18-125mm nie występuje w żadnym poście.

profile.country.PL.title
Tadeusz.O
Doradca

arkan2 napisał(a):

gnembon napisał(a):

jest cały wątek o tym obiektywie tam, gdzie powinien być.



Pewnie gdzieś jest lecz wyszukiwarka " zgupła " i tak mi odpowiada : Nie zwrócono wyników, ponieważ słowo 18-125mm nie występuje w żadnym poście.


Poszukaj w dziale obiektywy ;)
A pytania dla wyszukiwarek to też trzeba "umić" :P

------------------------------
fotoamator
profile.country.pl_PL.title
arkan2
Początkujący

Tadeusz napisał(a):

arkan2 napisał(a):


Poszukaj w dziale obiektywy ;)
A pytania dla wyszukiwarek to też trzeba "umić" :P


Jo " wim " gdzie szukać , tylko czasami jako nowicjuszowi " cinżkoooooo " ,

Kochany Tadeuszu nie powiesz mi , że każdą instrukcję " kumasz " na 100% ( ot choćby z Alfy 300 - też są błędy ) , może zamiast publicznej " polewki " razem z kumplami , którzy pomagają na tym forum .Przypomnijcie sobie swoje niepewności i czasy kiedy kupiliście swój pierwszy aparat - ( też byliście tacy mądrzy ? ) wiem że to nudne ,ciągle odpowiadać na podobne pytania , ale tacy są nowi - wystraszeni , niepewni ( śmiało sądzę , że tacy i Wy byliście na początku swojej styczności z czymś nowym ......) Ciut wyrozumiałości !
Pozdrawiam arkan !

profile.country.en_GB.title
gnembon
Początkujący

Sorry, ale wiele takich rzeczy (w tym ta) wynika z lenistwa http://klubkm.pl/forum/images/smilies/sorry.gif. Pytasz się o obiektyw w dziale odnośnie konkretnego aparatu, gdzie jest podforum "obiektywy" i spodziewasz się grzecznej odpowiedzi?

Creatoor
Początkujący

Kolego arkan2 nie obruszaj się tak od razu ;) . Prawdopodobnie każdego z nas trochę "zjechano" na tym forum. Niestety gnembon ma rację. Od tego jest temat "obiektywy" a problem tkwi w lenistwie. Wpisałem w przeglądarkę Sigma i faktycznie niewiele mi wyszło ale przeleciałem :smileyredface: ręcznie forum i znalazłem coś takiego:
http://www.forum.sony.pl/viewtopic.php?f=18&t=1731
Może to nie dokładnie ten model ale jest tam kilka mądrych wypowiedzi, które mogą cię naprowadzić, a jak nie to w ostateczności doklej się do niego i pociągnij wątek. Wpisałeś się w temat A300/350 a nie pomyślałeś, że użytkownicy 100, 200, 700 i 900 też mogą coś na ten temat wiedzieć?
Głowa do góry, co cię nie zabije to cię wzmocni.