anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

SLT-A58

ROZWIĄZANE
profile.country.pl_PL.title
Dariusz_Z
Początkujący

SLT-A58

Witam

To mój pierwsyz post na tym forum.

Dziś kupiłem A58. Zacząłem (o dziwo) od przeczytania papierowej instrukcji, gdzie wyczytałem, że kompletna instrukcja jest do znalezienia tylko w internecie.

Ok, zalogowałem się i zarejestrowałem produkt, ale polskiej instrukcji nie znalazłem.

Co gorsza, nie mogę znaleźć instrukcji nawet w języku angielskim.

Czy gdzieś takie instrukcje są do ściągnięcia?

Pozdrawiam,

Darek

11 ODPOW. 11
profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

fotoandreq wrote:


no nie, ale w kilku jest


Wybacz, ale nie rozumiem trochę o co Ci chodzi.


Aparat fotograficzny to jest produkt masowy i tutaj nie ma miejsca na ekskluzywne podejście tak jak w przypadku zakupu Maybacha. Jak napisał kris, jest przecież podział na poszczególne kanały dystrybucji i do Europy trafia właśnie określona partia. I te aparaty są w tej strefie z własnym oprogramowaniem oraz zawartością kartonika. Nie sposób dokładnie ustalić ile sprzeda się danych modeli w poszczególnych krajach więc lepiej zrobić dość "uniwersalne" opakowanie.


Poza tym - chyba najważniejsza sprawa - w Polsce dostarczenie instrukcji urządzenia w języku polskim to JEST OBOWIĄZEK SPRZEDAWCY o czym jasno mówią przepisy Ustawy o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenciej.


Pozdrawiam,



profile.country.PL.title
Castel-899
Użytkownik

Odgrzewam starego kotleta, bo temat jest rozgrzebany, niezamknięty, a różne odnośniki do niego niestety prowadzą. Zatem pro forma: .../support/pl/SLT-A58 i dalej jak po sznurku.

____________________________
α58K (póki co), Minolta 100-300 APO, Zenit 3M (na chodzie), MTO-500 (wtedy 3 pensje) i ... Спутник (3d 2 x 60x60)