anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Sony a 57 zapadnięty przycisk

ROZWIĄZANE
profile.country.pl_PL.title
rozalia24
Poszukiwacz

Sony a 57 zapadnięty przycisk

Witam.Zauważyłam ze w aparacie mam zapadniety przycisk .Niewiem jak go naprawić .Moze ktos z Was miał podobna sytuacje?

 

 

 

 

DSC01229.JPG

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

Witaj,


nie mam pod ręką tego modelu aparatu. Czy wcześniej tak było? W różnych modelach przycisk są różnie skonstruowane. Sam nie mam pewności, czy tak nie jest standardowo. Przykładowo w gripie A99 przyciski są w ogóle niewypukłe: 

cz6_12.jpg

 

Jeśli jednak uważasz, że wcześniej tak nie było lub co gorsze przycisk ten nie fukncjonje należycie zalecałbym wysyłkę do serwisu. Poniżej podaję dane:

Centrum Serwisowo Informacyjne Foto i Video

01-014 Warszawa, ul. Żytnia 15

tel. (22) 379 20 90
fax (22) 379 20 91
www.e-csi.pl
info@e-csi.pl

 

Pozdrawiam,

kris

 

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

8 ODPOW. 8
profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

Witaj,


nie mam pod ręką tego modelu aparatu. Czy wcześniej tak było? W różnych modelach przycisk są różnie skonstruowane. Sam nie mam pewności, czy tak nie jest standardowo. Przykładowo w gripie A99 przyciski są w ogóle niewypukłe: 

cz6_12.jpg

 

Jeśli jednak uważasz, że wcześniej tak nie było lub co gorsze przycisk ten nie fukncjonje należycie zalecałbym wysyłkę do serwisu. Poniżej podaję dane:

Centrum Serwisowo Informacyjne Foto i Video

01-014 Warszawa, ul. Żytnia 15

tel. (22) 379 20 90
fax (22) 379 20 91
www.e-csi.pl
info@e-csi.pl

 

Pozdrawiam,

kris

 

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
profile.country.pl_PL.title
rozalia24
Poszukiwacz

Mam wrazenie jakby tego wczesniej nie bylo.Przycisk funkcjonuje narazie .Niewiem co zrobic

profile.country.pl_PL.title
rozalia24
Poszukiwacz

Tylko serwis zajmuje sie taka naprawa?

profile.country.pl_PL.title
EDO-----
Poszukiwacz

Jak aparat jest na gwarancji to najlepiej naprawiać w serwisie. Czas takej operacji to 2 dni transportu i 1 dzień naprawy, chyba że usterka wymaga zamawiania części. Najlepiej  podejdź do sklepu i sprawdź na innym czy jest tak samo z tymi przyciskami:smileyhappy:

 

Zobacz na drugie zdjęcie

http://allegro****************************

 

Edytowane: Bardzo mi przykro, ale musiałam edytować Twoją odpowiedź, ponieważ zawierała link do strony służącej celom komercyjnym. Pozdrawiam serdecznie, Karolina_L.

profile.country.pl_PL.title
rozalia24
Poszukiwacz

Serwis pisal ze naprawa moze zajac od 3 do 10dni.Aparat mam na gwarancji wiec powinna byc naprawa na gwarancji.Niema tu mowy o uszkodzeniu mechanicznym tak jak wspomina serwis.Gdyby tak bylo to bym miala wszystkie guziki zapadniete.Nikt celowo takich rzeczy nie psuje.Takze znajac życie seris nie uzna naprawy na gwarancje.

profile.country.pl_PL.title
jarekppp
Poszukiwacz

W mojej a 57 ten przycisk też jest trochę zapadnięty i tak było od nowości, nie wiem czy tak jest we wszystkich, ja na Twoim miejscu podszedł bym do sklepu i sprawdził jak jest w "nówce sztuce" , przycisk ten jest do kasowania i może specjalnie jest trochę niżej osadzony aby przypadkiem czegoś nie wykasować,

poszukałem zdjęć w sieci i znalazłem takie http://www.ephotozine.com/article/sony-alpha-a37-dslr---slt-review-19673 co potwierdza, że wszystkie tak mają zarówno 57 jak i 37

profile.country.pl_PL.title
rozalia24
Poszukiwacz

Dzieki za info:)

profile.country.pl_PL.title
Heniek12345
Poszukiwacz

Mogę również potwierdzić, że w mojej A37 ten przycisk jest fabrycznie usytuowany głębiej (pewnie dla zabezpieczenia przed przypadkowym skasowaniem zdjęcia). Dla odmiany przycisk podglądu zdjęć wystaje trochę więcej niż inne.