anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Sony A6300 a pilot (aplikacja inteligentny pilot) JPG + RAW

ROZWIĄZANE
profile.country.PL.title
BAATT57
Nowicjusz

Sony A6300 a pilot (aplikacja inteligentny pilot) JPG + RAW

Witam.

Robię zdjęcia w formacie JPG + RAW. Niestety przy aplikacji inteligentny pilot, za pomocą smartfona, zdjęcia to tylko JPG, aparat nie zapisuje ich w formacie RAW.
Czy jest możliwość to zmienić LUB czy istnieje jakiś pilot którym będę zdalnie wyzwalać migawkę (najlepiej z opóźnieniem) i będzie robić zdjęcia JPG + RAW na ustawieniu manualnym przysłony i czasu (przy inteligentnym pilocie również moje wartości spod Mki są zmieniane).

Pozdrawiam

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Cześć! 

 

Czy aplikacja „Inteligentne zdalne sterowanie” jest uaktualniona do najnowszej wersji? Jeśli nie, to koniecznie wykonaj ten proces. 

 

Ja nie mam najmniejszych problemów korzystając z tej aplikacji z zapisem RAW+JPG w aparacie i wyzwalanie zdjęć w opóźnieniem w trybie M. 

0A69DBDA-8050-472E-A149-4D47F1A2A8BE.png

 

 

 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

2 ODPOW. 2
profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Cześć! 

 

Czy aplikacja „Inteligentne zdalne sterowanie” jest uaktualniona do najnowszej wersji? Jeśli nie, to koniecznie wykonaj ten proces. 

 

Ja nie mam najmniejszych problemów korzystając z tej aplikacji z zapisem RAW+JPG w aparacie i wyzwalanie zdjęć w opóźnieniem w trybie M. 

0A69DBDA-8050-472E-A149-4D47F1A2A8BE.png

 

 

 

profile.country.PL.title
BAATT57
Nowicjusz

Hej.

Dzięki za odpowiedź, faktycznie po zaktualizowaniu mam wszystko dostępne. Jeszcze tylko sprawdzę, czy mi zapisuje wtedy RAWy. Ale Mka i cała reszta ustawień jest dostępna.

Temat można uznać za zamknięty, dzięki za pomoc !