anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

SONY A7R II menu ...

ROZWIĄZANE
profile.country.PL.title
Piotrek_D.
Poszukiwacz

SONY A7R II menu ...

Witam !

Właśnie zamieniłem moją 7R na 7RII i ... nie sprawdziłem, a tu się okazuje że nie ma w niej polskiego menu.

Próbowałem odblokować język z info na YouTub'ie ale krzyczy mi że moja wersja softu (z czerwca 2017) jest niekompatybilna.

 

Macie jakieś rady jak to "przeskoczyć" ?

 

Pozdrawiam

2 ZAAKCEPTOWANYCH ROZWIĄZAŃ ()

Zaakceptowane rozwiązania
profile.country.PL.title
piotruso
Znawca

Do tej pory w produktach Sony była regionalizacja. Tylko produkty na rynek europejski były wyposażone w język polski natomiast produkty sprzedawane na rynek amerykański i azjatycki były pozbawione niektórych wersji językowych (w tym polskiego). Jednocześnie nie można wgrać softu europejskiego do aparatów z rynków innych niż europejski (podobnie jest z aktualizacjami). Wydaje mi się, że nie da rady przeskoczyć tego ograniczenia i musisz pogodzić się z używaniem innego języka menu.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert


piotruso napisali:

 Wydaje mi się, że nie da rady przeskoczyć tego ograniczenia i musisz pogodzić się z używaniem innego języka menu.


Pioturo ma rację.

 

Aparaty spoza strefy europejskiej nie mają języka polskiego do wyboru w menu. I nie ma możliwości zmienić tego stanu rzeczy. 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

3 ODPOW. 3
profile.country.PL.title
piotruso
Znawca

Do tej pory w produktach Sony była regionalizacja. Tylko produkty na rynek europejski były wyposażone w język polski natomiast produkty sprzedawane na rynek amerykański i azjatycki były pozbawione niektórych wersji językowych (w tym polskiego). Jednocześnie nie można wgrać softu europejskiego do aparatów z rynków innych niż europejski (podobnie jest z aktualizacjami). Wydaje mi się, że nie da rady przeskoczyć tego ograniczenia i musisz pogodzić się z używaniem innego języka menu.

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert


piotruso napisali:

 Wydaje mi się, że nie da rady przeskoczyć tego ograniczenia i musisz pogodzić się z używaniem innego języka menu.


Pioturo ma rację.

 

Aparaty spoza strefy europejskiej nie mają języka polskiego do wyboru w menu. I nie ma możliwości zmienić tego stanu rzeczy. 

profile.country.PL.title
Piotrek_D.
Poszukiwacz

Przykre ... ale dzięki za info.

 

Pozdrawiam.