anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Sony a99II plus obiektyw carl zeiss 24 70 2.8 ssm II

profile.country.PL.title
rico89
Użytkownik

Sony a99II plus obiektyw carl zeiss 24 70 2.8 ssm II

Hej, mam pytanko do osób, które posiadają ten zestaw. Mam problem z ostrością zdjęć. Oddałem aparat z obiektywem do kalibracji i podobno został problem naprawiony. Niestety podczas kalibracji wykryto usterkę w obiektywie i obiektyw został zostawiony do naprawy, a puszka oddana. Pan z serwisu stwierdził, że już nie trzeba ponownie zgrywać puszki z obiektywem, ale moim zdaniem jest gorzej niż było. Czy ktoś jest w stanie podrzucić jakieś przykładowe fotki np.. portretu na przysłonach 2.8, 3,5?

 

Dodatkowo przez przejściówkę LAE 4 i podłączeniu tego obiektywu do a7III zdjęcia są dużo ostrzejsze. Czy ilość mln pixeli ma wpływ na jakość zdjęć w powiększeniu bo już taką opinie słyszałem.

1 ODPOWIEDŹ 1
profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Z samplami raczej będzie problem bo ciężko o użytkowników A99II na forum, a co dopiero z Zeissem 24-70 SSM II.

 


@rico89  napisał(a):

 

Dodatkowo przez przejściówkę LAE 4 i podłączeniu tego obiektywu do a7III zdjęcia są dużo ostrzejsze. Czy ilość mln pixeli ma wpływ na jakość zdjęć w powiększeniu bo już taką opinie słyszałem.


No zdjęcia z A99II powinny dać jednak bardziej szczegółowy obraz niż a7III. 

Jeśli uważasz, że nadal jest coś nie tak, oddaj ponownie do serwisu. Ten obiektyw powinien dawać bardzo ostre zdjęcia w połączeniu z 42MP matrycą.