anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Sony nex c3 grzeje się podczas wideo

profile.country.PL.title
bos_kg1
Poszukiwacz

Sony nex c3 grzeje się podczas wideo

Cześć czy u was posiadaczy sony nex c3, sam mam ten sony zauważylem ze jak nagrywam wideo nagrzewa się, po lewej stronie nie mocno po jakiś 20 min, chyba od grzania się aparatu wyłącza się ktoś poradził sobie z tym problemem, a może jest jakieś chłodzenie dodatkowe, a jaki czas może ten nex c3 nagrać wideo maksymalnie, głównie zalezy mi na wideo ale tez by nie przegrzać aparatu,
Tagi (1)
5 ODPOW. 5
profile.country.PL.title
Agnieszka_J
Moderator

Dzień dobry @bos_kg1

czy kontaktowałeś się już w tej sprawie z Sony Support? Można to zrobić telefonicznie lub poprzez formularz, dane kontaktowe tutaj: 
https://bit.ly/2EOGAvy
https://bit.ly/2t8AqP9
Pozdrawiam, Agnieszka
 

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Cześć,

 

Maksymalnie Twój aparat nagra 29 min i 59 sekund w jednym pliku. 

 

W kwestii przegrzewania - wiele zależy od czynników zewnętrznych, ale jeśli aparat się wyłącza to znaczy, że aktywuje się opcja ochrony przed nadmierną temperaturą. 

 

Aby uniknąć przegrzania, sugeruję nagrywać po prostu krótsze klipy tym aparatem. To nie jest nowa konstrukcja i tutaj nie ma jeszcze tak dobrych rozwiązań związanych z odprowadzaniem ciepła jak w nowych konstrukcjach.

 

Pozdrowienia 

 

Pozdrowienia

profile.country.PL.title
bos_kg1
Poszukiwacz

Rozumiem szkoda ze tak krótko nagrywa, w sieci są informacje ze nie tylko ten a i model 5 tez tak, czyli muszę poszukać innego sprzętu do wideo, a nie wiem jakie nawet używki do 500zł jakie z sony są dobre ważne by nagrywały dłużej niz 30 min..
profile.country.PL.title
pawelszymanski6
Expert

Kup kamerę, w cenie do 500 zł żaden aparat sony nie nagrywa w jednym pliku powyżej 29 minut 59 sekund.

profile.country.PL.title
bos_kg1
Poszukiwacz

Rozumiem ze tylko tyle nagra nie ważne jaką kartę wsadzę 29 minut 59 sekund, a jaka dobra jest kamera do podanej kwoty ważne by mikrofon dało radę podpiąć..