anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Test sony SLT A99 - Digital Foto Video

ROZWIĄZANE
profile.country.pl_PL.title
druczek
Poszukiwacz

Test sony SLT A99 - Digital Foto Video

Witam!

Chciałbym poznać wasze zdanie na temat testu sony A99 w miesięczniku Digital Foto Video - a dokładnie chodzi mi o minusy A99 w których został wymieniony argument:

         

                                            "Do wizjera elektronicznego trzeba się przyzwyczaić"

                                                                                                                   DFV Listopad 2012 (str 37)

Ja kupując moją A55 nie "bałem się" wizjera elektronicznego a nawet byłem ciekaw czy dobrze bedzie się sprawował w różnych warunkach takich jak: słabe światło.

Pozdrawiam

druczek

15 ODPOW. 15
profile.country.pl_PL.title
kuraq.
Poszukiwacz

RAW z zasady ma być plikiem nietnkniętym, dlatego większośc ficzerów jest niedostepna w tym trybie.

Rozmieszczenie punktów AF rzeczywiście mogłoby być lepsze, ale konkurencja nie oferuje chyba niczego skrajnie lepszego :N

profile.country.PL.title
ZBYSZEKD.
Początkujący

Używam tylko centralnego punktu AF, zamiast "bawić się" dżojstikiem- często nie ma na to czasu. Ustawiam ostrość i kadruję- sposób prosty, szybki, poza tym boczne punkty mogą nie zawsze dobrze ustawiać ostrość.

A700 KM A200 3600HSD SAL16-105 Tami 17-50/2,8
profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

Przekadrowywanie to najszybszy sposób na pseudo FF/BB. Im mniejsza GO, tym większa szansa, że kadrując centralnym czujnikiem, a następnie przekadrowując, obiekt wyjdzie z głębii ostrości.

Jak już kuraq napisał: nie ma FF' a z szeroko rozmieszczonymi czujnikami.

Mam swoje przemyślenia na temat a99 i chętnie się z nimi podzielę. Jeszcze się troszkę wstrzymam, bo im więcej nim fotografuję, tym więcej o nim wiem. Poza tym od kiedy mam a99, a850 leży nieużywana :slight_smile:

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
Tee2000
Poszukiwacz

Będę nowym urzytkownikiem sony, dlatego pytam czy ten aparat , ten nowy

Sony Alpha SLT-A99 II ma w opcjach język Polski ? 

profile.country.PL.title
piotruso
Znawca

Jeżeli będzie kupiony z dystrybucji europejskiej to ma.

W przypadku dystrybucji azjatyckiej, amerykańskiej - mogę podejrzewać na przykładzie innych modeli że nie ma.

profile.country.PL.title
mat_czok
Expert

Tak jak napisał piotruso, tak jak najbardziej będzie miał j. polski, pod warunkiem kupienia z dystrybucji europejskiej.