anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Upgrade A200 do A300? Możliwy?

elvis-----
Początkujący

Upgrade A200 do A300? Możliwy?

No właśnie jak w temacie,być może poruszaliście już temat wymiany softu w A200 na ten z A300.Cel? Live Vie! Bawię się HDRkami i coraz bardziej odczuwam brak podglądu na ekranie.Być może wiecie czy zmiana oprogramowania pozwala na uzyskanie podglądu-czy w ogóle jest to możliwe ze względu na budowę tych modeli? Podzielcie się proszę swoją wiedzą w tym temacie.

7 ODPOW. 7
profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

witaj,

odpowiedź na Twoje pytanie: nie.
Oprogramowanie nie ma tutaj nic do rzeczy http://klubkm.pl/forum/images/smilies/sorry.gif

LiveView to temat techniczny, a nie software ;)

zatem jeśli potrzebny Ci podgląd - zmień aparat ;)

pozdrawiam,
kris

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
wratislavian
Początkujący

myśle, ze nawet gdybys mial LV to do hdr bys go nie uzywał.

profile.country.pl_PL.title
SkywalkerPL
Początkujący

Huh? A... co ma Live View do HDR? :shock: :rolling_eyes:

Sam robię zdjęcia HDR Alpha 200 i jest super :) Jeśli z jakiegoś powodu myślisz, że z LV zrobisz lepsze HDR - szybko wyprowadzamy cię z błędu: w niczym to ci nie pomoże. ;)

:slight_smile:
profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

w niczym to ci nie pomoże. ;)


Histogram na żywo pomoże - to chyba jedyna (oprócz możliwości kadrowania na ekranie) zaleta :)

profile.country.en_GB.title
gnembon
Początkujący

nie wiem czy jest sens ciągnięcia tego tematu. A200 i A300 to zupełnie inne fizyczne konstrukcje a praw fizyki pan nie zmienisz i nie bądź...
... takie niedomówienie.

To tak jakby spytać się - mam kalafior a chciałem mieć brokuła. Czy mogę go przemalować?

ripride
Początkujący

w którymś numerze foto kuriera lub DFV widziałem przystawkę do wizjera wraz z zintegrowanym ekranikiem bodajże 3 cale, na którym widoczny był obraz z wizjera. fajna zabawka ale nie wiem do jakich systemów i po ile choć z pewnością taniej niż sprzedaż 2setki i zakup 3 setki.

pzdr.

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

ja widziałem ten sprzęt - chodził po 800plnów :rolling_eyes:
nawet szukałem info na temat tego jak on się sprawuje - podobno kiepsko.

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer