anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Ale SONY ma tupet

adamg4
Poszukiwacz

Ale SONY ma tupet

Jestem użytkownikiem aparatu firmy SONY, a właściwie to byłem, ponieważ aparat od roku leży w szafie zepsuty a jest jeszcze na gwarancji do 30 września 2014 roku. Złodziejstwo i chamstwo firmy SONY jest porażające. Właśnie przeczytałem nową reklamę Sony, że dają nową 4 letnią gwarancję na produkty SONY. PRZESTRZEGAM TUTEJSZĄ SPOŁECZNOŚĆ, NIE WIERZCIE W TO, TO JEST CHWYT REKLAMOWY NIE MAJĄCY POTWIERDZENIA W RZECZYWISTOŚCI.

Nie kupujcie nic co nosi logo SONY, .

Mam bardzo przykre doświadczenia z Autoryzowanym dystrybutorem sprzętu Firmy SONY. Powstała w Warszawie jakaś mała spółeczka, która śmie się nazywać wyłącznym dystrybutorem sprzętu firmy Sony na Polskę. Sprowadzają sprzęt nie wiadomo skąd (zaraz o tym napiszę), tworzą fałszywe reklamy (dałem się na to nabrać), bazując na naiwności ludzi sprzedają markowe buble. Zanęcony reklamą, kupiłem za 2000,00 zł aparat fotograficzny marki SONY, DSC-hx20V, zaraz po kupnie, okazało się, że był tylko ładny, przy normalnym użytkowaniu, mam na myśli zdjęcia w rodzinie, na zdjęciach pojawiły się plamy, myślę sobie, żaden problem, mam przecież markowy sprzęt i gwarancję . Otóż błąd, odmówiono mi naprawy, ponieważ aparat był już używany, tak skonstruowana jest instrukcja użytkowania i regulamin gwarancji, że winę za każdą usterkę ponosi użytkownik i nie ważne co się stanie, użytkowałeś, więc koszty naprawy ponosisz TY ! Zacząłem więc walczyć o swoje prawa użytkownika, na razie z zarządem spółeczki, która szumnie śmie się nazywać: Sony Europe Limited (Sp. z o.o.) Oddział w Polsce ul. Ogrodowa 58, 00-876 Warsaw, Poland Spółka ta nie ma żadnego zaplecza serwisowego , a usługi naprawy zleca innym podmiotom, w których pracują pseudo fachowcy. Muszę o takim jednym "fachowcu " napisać. Po wysłaniu mojego aparatu do jego serwisu,: Autoryzowane Centrum Serwisowe SONY Pram s.c. 04-333 Warszawa Ul. Serocka 37 "fachowiec " ten robi zdjęcie potarganej kartki papieru, wysyła do mnie to zdjęcie jako dokumentację techniczną i opisuje je, że jest to uszkodzona matryca aparatu, mało tego robi drugie zdjęcie nieco zakurzonej szybki osłaniającej soczewkę obiektywu i opisuje , że tak wygląda wnętrze aparatu. No jawne oszustwo !!! Ponieważ aparat nie spełnia swojej funkcji do której został zaprojektowany i wykonany, postanowiłem poprosić o adres producenta, aby tam przedstawić dowody, że aparat jest BUBLEM, Spółka nie wie kto jest producentem sprzętu, który rozprowadza, nie mają takich informacji więc napisali mi, że ich nie udzielą. Co więc kupiłem ?, nie wiem, chyba tylko napis SONY. Będę walczył o swoje prawa, będę pisał do różnych przedstawicieli Firmy SONY na całym świecie, myślę, że znajdę jedną życzliwą mi osobę, która pomoże rozwiązać problem Nie mam zamiaru nikogo zniechęcać do zakupu sprzętu firmy Sony, pragnę tylko pokazać Wam przyszłość po zakupie tego sprzętu. Pozdrawiam serdecznie

 

Ps. Jest tyle innych ciekawszych i uczciwszych dystrybutorów , nie wdawajcie się w kontakty ze złodziejami

2 ODPOW. 2
profile.country.PL.title
pawelszymanski6
Expert

Witam, mógłbyś pokazać jakieś zdjęcia obrazujące Twój problem?

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Paweł, temat się powtarza.

Autor widocznie nie potrafił odnaleźć swojego poprzedniego wpisu. 

 

http://community.sony.pl/t5/aparaty-cyber-shot/nie-kupujcie-aparatu-cyber-shot-dsc-hx20v/td-p/144828...