anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Aparat RX10M4 ustawienia

profile.country.PL.title
ojciec2008
Użytkownik

Aparat RX10M4 ustawienia

Nie wiem jak i co należy zrobić w ustawienia C 1 i C 2 (własne). W instrukcji nic nie ma na ten temat.

47 ODPOW. 47
profile.country.PL.title
ojciec2008
Użytkownik

Kolejny temat: "Pobierz darmowo Capture One EXpress od Phase One, kilka zmarnowanych minut. Nie wiem czy firma Sony żartuje z takich klientów niezawodowych !!!

profile.country.PL.title
pawelszymanski6
Expert

hej co do daty to https://helpguide.sony.net/dsc/1720/v1/pl/contents/TP0001569780.html?search=data . Później sprawdzę w mojej a6300 jak to wygląda.

Co do c1E nie do końca rozumiem problem tu jest link do programu https://www.captureone.com/en/capture-one-express/sony 

 

 

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert


@ojciec2008  napisał(a):

Kolejny temat: "Pobierz darmowo Capture One EXpress od Phase One, kilka zmarnowanych minut. Nie wiem czy firma Sony żartuje z takich klientów niezawodowych !!!


Proszę o więcej szczegółów. Aby zainstalować C1 Express trzeba mieć konto na Capture One oraz kod aktywacyjny jaki producent aparatu dostarczył wraz z produktem. Aktywacja programu musi nastąpić online. 

pozdrowienia

profile.country.PL.title
ojciec2008
Użytkownik

Co do daty - kompletnie nic nie rozumiem, zrobiłem tak jak była przekazana informacja po kolei i jeszcze gorzej, kiedy chcę zrobić jedno zdjęcie na Auto, robi się seria. O co chodzi jak z tego wyjść ???

profile.country.PL.title
ojciec2008
Użytkownik

Kupiłem aparat w SC Electronics Łódź i mam otrzymać kod. Nie mam konta na Capture i pewnie nigdy nie będę miał, bo zbyt mocno skomplikowane, szczególnie dla amatorów.

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert


@ojciec2008  napisał(a):

Co do daty - kompletnie nic nie rozumiem, zrobiłem tak jak była przekazana informacja po kolei i jeszcze gorzej, kiedy chcę zrobić jedno zdjęcie na Auto, robi się seria. O co chodzi jak z tego wyjść ???


Być może aparat wykonuje zdjęcie w trybie HDR lub DRO. Naprawdę ciężko zrozumieć o co Ci chodzi bez wiedzy jak ustawiłeś aparat. Może zrób reset do ustawień fabrycznych? Wtedy na pewno nie będzie żadnej daty na zdjęciach. 

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert


@ojciec2008  napisał(a):

Kupiłem aparat w SC Electronics Łódź i mam otrzymać kod. Nie mam konta na Capture i pewnie nigdy nie będę miał, bo zbyt mocno skomplikowane, szczególnie dla amatorów.


Założenie konta na tym forum jest trudniejsze niż w przypadku konta Capture One. Jak to mówią, „jak ktoś chce, znajdzie sposób, jak ktoś nie chce, znajdzie powód”. 

profile.country.PL.title
ojciec2008
Użytkownik

Jeżeli wrócę do ustawień fabrycznych to na pewno nie będzie daty, od nowa należy: ustawić godz; dzień, m-c, rok, czy wówczas nie będzie daty na foto ?

Odtwarzanie 3 Określ wydruk: Wiele obrazów; Anuluj wszystkie, Ustawienie druku. p Jeżeli kliknę wiele obrazów pokazało się zdjęcie z podwójną nakładką. Aparat jest ustawiony na Auto i nic od nowego nie ustawiałem, po sprawdzeniu okazało się że w ustawieniu było -zdjęcia seryjne, kliknąłem na pojedyncze. Powoli doszedłem do do ustawienia: wyłącz datę i już nie ma daty na zdjęciu.

profile.country.PL.title
ojciec2008
Użytkownik

Dziękuję za informację, Capture próbowałem przez Google i nie udało się. Cóż zrobić.

profile.country.PL.title
ojciec2008
Użytkownik

Czy jest możliwość w tym aparacie po zrobieniu zdjęcia, powiększyć jak np. w smartfonie zrobiłem, otworzyłem i dwoma palcami powiększyłem. Szukam ale nie mogę znaleźć takiej opcji.