anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Brak możliwości robienia zdjęć

profile.country.PL.title
HENMAR-1943.
Nowicjusz

Brak możliwości robienia zdjęć

Aparat RX100M2.Po załadowaniu akumlatora samoistnie włącza się i przełącza na podgląd.Po wyłączenie przełącza się na podgląd i póżniej na włączony i tak w kółko.Po włożeniu do futerału przełącza się na podgląd i w krótkim czasie rozładowuje akumlator.przywrucenie ustawień fabrycznych nie pomogło.Bardzo proszę o pomoc

5 ODPOW. 5
profile.country.PL.title
Ekspert_Sony
Community Team

Witam,

skontaktuj się proszę z serwisem w celu dokładnej diagnozy problemu.

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
HENMAR-1943.
Nowicjusz

Rozmawiałem z serwisem.Każą mi wysłać do serwisu do Poznania.Ale ja nie wiem ile to będzie kosztowało.czy będzie się dla Emeryta opłacało.Czy miej będzie kosztował nowy aparat.w fotojoker oferuje ten aparay w cenie 2000 żł

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Cześć!

 

Ekspertyza w serwisie jest bezpłatna (przynajmniej była zawsze) więc jedyne koszty jakie poniesiesz, to koszty kuriera (dziś to ok. 20 zł w jedną stronę). Otrzymasz kosztorys naprawy i wtedy decydujesz o tym, czy podejmujesz się tego kroku, czy nie.

 

Naprawdę nie sposób wycenić co uległo uszkodzeniu w Twoim aparacie. Być może to jakiś detal i wystarczy wyczyścić styki, a może płyta główna. Ale tu nie zajmujemy się wróżbami :slight_smile: więc ślij do serwisu, a wcześniej upewnij się czy ekspertyza jest bezpłatna.

 

Pozdrowienia :slight_smile:

profile.country.PL.title
HENMAR-1943.
Nowicjusz

Mieszkam w Ząbkowicach Śląskich kod 57-200.Proszę o podanie adresu
najbliżej odległego serwisu,aby zminimalizować koszty kuriera
profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Dla firmy kurierskiej odległość nie ma znaczenia w wycenie. 

 

Proszę skontaktować się z serwisem, do którego Pan dzwonił. Być może serwis będzie w stanie zorganizować odbiór i wysyłkę z powrotem. Proszę o szczegóły pytać w serwisie. Na forum nie zajmujemy się pośrednictwem w takich tematach.

 

Ewentualnie kontakty tutaj:

SONTRONIC

ul. Czarnieckiego 9a, Poznań, 61-535