anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Częste Fabryczne Ustawienia Aparatu - Konsekwencje? Frequent Factory Reset of Camera - Consequences?

profile.country.PL.title
LeokiM
Nowicjusz

Częste Fabryczne Ustawienia Aparatu - Konsekwencje? Frequent Factory Reset of Camera - Consequences?

Witam. Chciałabym się dowiedzieć, czy jeśli mam problemy i błędy w Aparacie Sony HX90, to czy mogę spokojnie zrobić 'fabryczne ustawienia' więcej niż jeden raz na dzień, jeśli to nie rozwiązuje problemu albo jeśli chcę przywrócić ustawienia w aparacie? Ostatnio zdarzyła mi się sytuacja że musiałam w ciągu dnia zrobić 4 razy fabryczne ustawienia ze względu na problemy i chęć wrócenia do oryginalnych ustawień. Czy to nie psuje aparatu, jeśli robię zbyt często? Czy powinnam zanotowywać sobie ile razy robiłam fabryczne ustawienia, aby nie osiągnąć pewnego limitu?
Hello. I would like to know if if I have problems and bugs with the Sony HX90 Camera, can I safely do 'Factory Settings' more than once a day if this does not fix the problem or if I want to reset the camera? Recently I had a situation where I had to do 4 times a day to factory settings due to problems and a desire to return to the original settings. Doesn't it break the camera if I do too often? Should I make a note of how many times I have made the factory settings to avoid reaching a certain limit?

3 ODPOW. 3
profile.country.PL.title
LeokiM
Nowicjusz

Ktoś coś wie? Anyone knows anything?

profile.country.PL.title
Jacek_M250
Znawca

Przywrócenie ustawień fabrycznych to nic innego jak wyzerowanie oprogramowania do stanu pierwotnego i nie ma najmniejszego wpływu na sam aparat. A czemu trzeba często go resetować?

profile.country.PL.title
LeokiM
Nowicjusz

Nie mogę wrócić do początkowych ustawień aparatu, a namieszałam trochę w ustawieniach, a jednak wolę ustawienia oryginalne aparatu więc muszę. Dodatkowo jakaś dziwna sytuacja z problemem z wyostrzeniem się aparatu, długo się 'doostrza' (tzn. ten fokus) do obiektu, ZOOM i Sportowy Tryb przestał dobrze robić zdjęcia 😞 Coś jest nie tak, aparat mam prawie 2 lata...