anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

DSC-HX100V - problemy z Aparatem

kotecek_PL
Poszukiwacz

DSC-HX100V - problemy z Aparatem

Witam, Mam kilka problemów tewchnicznych z Aparatem DSC-HX100V

 

Najbardziej problematyczne jest samo zmieniające się tryby pracy aparatu, zupełnie jakbym ciągle obracał pokrętło do zmany tych ustawień, i nie ma reguły w jakich okolicznościach tryby zaczną się zmieniaźć czasami wystarczy dotknąć kułeczka a czasami aparat jest na statywie nikt go nie rusza a tryby potrafią się zmieniać, nie mam pojęcia co z tym zrobić.

 

Kolejnym problemem jest nieoczekiwane przerywanie nagrywania, czasami po 5 minutach a czasami po 15 , nie da się przewidzie  po jakim czasie aparat zechce przerwać nagranie .

I ostatni problem dotyczy się lokalizacji GPS , cały czas wyświetla się No Signal , aparat dostał " zaktualizowane dane pomocnicze w programie Play Memories Home lecz to nie pomogło .

 

gdy próbóję się dobrać do pomocy technicznej produktu sugerują pobranie jakiejś aplikacji, ale lipa z tym bo nie zrobili wersji na Windows Phone 8.1 lub Windows Mobile 10

1 ODPOWIEDŹ 1
profile.country.PL.title
pawelszymanski6
Expert

Witaj, objawy wskazują na problemy z elektroniką (aparat ma już trochę lat i możliwe, że coś zaczyna w środku już padać) myślę, że dobrym rozwiązaniem jest oddanie aparatu do serwisu na ekspertyzę i ewentualną naprawę.