anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

HX400V szum(ziarno) i problem z wifi

profile.country.PL.title
poniek75
Nowicjusz

HX400V szum(ziarno) i problem z wifi

Mam aparat od dwóch tygodni i nie wiem, czy to wada aparatu, czy moja. Na każdym zdjęciu wychodzi tzw ziarno i to nie ma róznicy jakie oświetlenie i czy są zastosowane ustawienia automatyczne , czy własne . Dodatkowo zdjęcia robione przy użyciu lapy są prześwietlone. Czarę goryczy dopełnia fakt, że aparat raz łączy się z wifi bezproblemowo, innym razem nie może się wogóle połaczyć, mimo iż widzi i router i np telewizor. Czy to się już kwalifikuje do serwisu, czy można sobie jakoś z tym poradzic?

DSC00454.JPGDSC00454.JPGDSC00207.JPG

1 ODPOWIEDŹ 1
profile.country.PL.title
pawelszymanski6
Expert

No to od początku, hx400V, to nie lustrzanka i ma małą fizycznie matrycę, a to oznacza, że nawet iso800 będzie szumieć. Wstawione przez Ciebie 3 zdjęcia są wykonane w trudnych dla tego aparatu warunkach, a iso 3200 to naprawdę bardzo dużo dla tego aparatu (i nie tylko dla tego, wszystkie aparaty z tego segmentu będą tak szumieć). Wrzuć jakieć zdjęcie z lampą, to się okaże co i jak. 

 

Co do wi-fi niestety tak już bywa telefony też się potrafią zgubić, przy dużej ilości urządzeń są czasami problemy z połączeniem.