anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Który aprat wybrać HX350 czy HX400V

ROZWIĄZANE
Bubaguba
Poszukiwacz

Który aprat wybrać HX350 czy HX400V

Witam Wszystkich,

to mój pierwszy wpis proszę o wyrozumiałość nie jestem fachowcem w tej materii.

Miałem zamiar kupić aparat fotograficzny HX400V ale pokazała się nowość czyli  HX350 czytając opis - parametry aparatów nie zauważyłem zbyt dużych różnic  - oprócz oczywiście WiFi, GSM -

Czy jest jakaś znaczna różnica pomiędzy tymi aparatami HX350 jest nowszy wpowinien być nowocześniejszy, lepsze parametry, może czegoś nie doczytałem

Prosiłbym o pomoc który warto kupić.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
profile.country.PL.title
pawelszymanski6
Expert

taki jest sens, że hx350 zastępuje hx300, a nie hx400, najpewniej będzie też hx450, który będzie już duzo lepszy od hx350. Co do takiej samej specyfikacji co hx400, to na 99% matryca w hx350 już jest nowsza technologicznie, więc pewnie będzie sie lepiej aparat na wyższych czułościach zachowywał.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

6 ODPOW. 6
profile.country.PL.title
mat_czok
Expert

To są bardzo podobne aparaty i nie da się wskazać który jest lepszy, to zależy od użytkownika czego konkretnie oczekuje od sprzętu. HX400 ma stopkę na dodatkowe akcesoria jak lampa błyskowa, czy mikrofon zewnętrzny. Napisz czego potrzebujesz, a może uda nam się podpowiedzieć, który aparat będzie bliżej twoich oczekiwań.

Bubaguba
Poszukiwacz

Dziękuje za zainteresowanie,

oczekuje chyba jak wszyscy  dobrej jakości zdjęć.

Aparat który spełnił może trochę dziwne wymagania będę mógł robić zdjęcia makro i zdjęcia z dużej odległości jeden i drugi ma takie możliwości i tu jest problem który wybrać. A może jakieś inne rozwiązanie?

Temat poruszyłem bo zaskoczyła mnie mała różnica pomiędzy aparatem z 2014 roku HX400V a HX350 nowością z tego miesiąca. Zawsze sądziłem, że nowe aparaty posiadają nowocześniejsze rozwiazania.

profile.country.PL.title
mat_czok
Expert

No i posiada nowocześniejsze rozwiązania względem HX300, bo tak należy ten aparat pozycjownować, między HX300 i HX400. Posiada również nowszy procesor obrazu dzięki czemu można nagrywać filmy w wyższej jakości, funkcję rozpoznawania twarzy, mikrokorektę balansu bieli, itp.

Bubaguba
Poszukiwacz

HX350 zapewne posiada nowszy procesor obrazu, wyższą jakość filmu i dodatkowe funkcje w stosunku do modeli poprzednich ale w stosunku do HX400V nic się nie zmieniło a różnica pomiędzy aparatami to 2 lat. Jaki jest sens produkować aparat w technologii z 2014 roku jako nowość?. Czytam dokumentację obydwu modeli i nie widzę praktycznej żadnej różnicy z wyjątkiem dodatków - WiFi, GSM - .   Problem nadal nie rozwiązany.

profile.country.PL.title
pawelszymanski6
Expert

taki jest sens, że hx350 zastępuje hx300, a nie hx400, najpewniej będzie też hx450, który będzie już duzo lepszy od hx350. Co do takiej samej specyfikacji co hx400, to na 99% matryca w hx350 już jest nowsza technologicznie, więc pewnie będzie sie lepiej aparat na wyższych czułościach zachowywał.

Bubaguba
Poszukiwacz

Dziękuje za pomoc.