anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Muzyka do slajdów jak dodać?

profile.country.PL.title
Tytus227
Poszukiwacz

Muzyka do slajdów jak dodać?

Witam! Mam Sony DSC H300. Jak wgrać muzykę do aparatu. Wiem, że trzeba zrobić to poprzez program Play Memories Home. Wgrałem program, otwiera się mogę edytować zdjęcia, ale nie mogę znaleźć w ustawieniach nic o plikach muzycznych np. jak przywrócić fabryczne ustawienia muzyki albo jak dodać własne mp3. Proszę o zajęcie się sprawą. A może ktoś posiada płytę instalacyjną Music Transfer może być na Windows XP Pozdrawiam!! 

6 ODPOW. 6
profile.country.PL.title
Agnieszka_J
Moderator

Witaj @Tytus227 

czy kontaktowałeś się już w tej sprawie z naszym działem wsparcia? Można to zrobić telefonicznie lub poprzez formularz, dane kontaktowe tutaj: 
tel. +48 223060694
https://services.sony.pl/supportmvc/pl/Contact/Email
Pozdrawiam, Agnieszka_J

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Cześć!

 

Tutaj jest link jak edytować wideo w Playmemories Home. W tym, jak dodać muzykę.

https://support.d-imaging.sony.co.jp/support/app/playmemorieshome/pl/help/win/video-edit.html

 

Oczywiście tak stworzony film nie będzie możliwy do odtworzenia w aparacie, tylko na komputerze czy innym odtwarzaczu multimedialnym (konsola, TV)

 

Pozdrowienia

profile.country.PL.title
Tytus227
Poszukiwacz

Witaj Agnieszko! O właśnie dziękuję za podpowiedź ten telefon mi się przyda jak czegoś się dowiem to na pewno dokończę temat. Pozdrawiam!

profile.country.PL.title
Tytus227
Poszukiwacz

Witam Lajam! Jak dodać muzykę do filmu to pikuś ( oj przepraszam Pan Pikuś) to dla śmiechu. Aparat Sony DSC H300 ma możliwość wgrywania muzyki do aparatu nie do zdjęć i właśnie o tym pisałem, ale i tak serdecznie dziękuję to miłe z Twojej strony. Pozdrawiam!

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Z Music Transfer to raczej nie ruszy bo Sony wycofało się z tego softu:

https://support.d-imaging.sony.co.jp/imsoft/Win/music/pl.html

 

Co do PlayMemories Home, to wymieniona opcja na pasku narzędzi podobno nie jest widoczna do momentu gdy nie podłączymy urządzenia w trybie "wywołania", czyli najpierw aktywujemy funkcję w aparacie, podłączamy do komputera i w PMH powinno być. Ale czy to się uda to nie gwarantuję, dla mnie PlayMemories to lekki niewypał. Więcej z tym oprogramowaniem miałem problemów niż przyjemności.

profile.country.PL.title
Tytus227
Poszukiwacz

Witam!! Dziękuję wszystkim starającym się pomóc mi. Dzwoniłem do wsparcia technicznego Sony, byłem w jednym z lepszych serwisów Sony i powiedziawszy prawdę nic nie wiedzą, nawet tego, że taka funkcja w aparacie jest. Skandal!! Najlepiej po roku wyrzucić aparat i kupić drugi. To tak jakby Sony wyprodukowała aparat z 200-sto krotnym zoomem, ale napisała, żeby nie używać, bo obiektyw wypada, albo w oprogramowaniu aparatu dodać reset oprogramowania po skończonej gwarancji. Żenada, ale pieniądze potrafią brać. Jestem baardzo zawiedziony serwisem, obsługą techniczną. PRZYKRO!!

P.s Żadnym programem nie da się tego wgrać, Sony nie udziela wsparcia i nie interesuje się swoim produktem po sprzedaży już ich nic nie interesuje.