anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

RX100M5A awaria

ROZWIĄZANE
profile.country.PL.title
Bravik63
Poszukiwacz

RX100M5A awaria

Dzisiaj soniak RX100M5A odmówił posłuszeństwa. Po załączeniu, aparat uruchamia się, wysuwa się obiektyw, za chwilę jednak z powrotem się chowa, potem ponownie wysuwa i tak dalej w pętli. Ktoś spotkał się z podobną usterką?

2 ZAAKCEPTOWANYCH ROZWIĄZAŃ ()

Zaakceptowane rozwiązania
profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Cześć! 

Objawy wskazują na jakąś usterkę, ale co RX-owi dolega, to raczej nie napiszę. Sugeruje jak najszybciej oddać aparat do serwisu. 

Pozdrawiam

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

profile.country.PL.title
mat_czok
Expert

Za to ja proponuję trochę kultury w stosunku do innych osób. Przyczyn takiego zachowania może być wiele, najszybszą odpowiedź dostaniesz po kontakcie i ekspertyzie w serwisie.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

7 ODPOW. 7
profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Cześć! 

Objawy wskazują na jakąś usterkę, ale co RX-owi dolega, to raczej nie napiszę. Sugeruje jak najszybciej oddać aparat do serwisu. 

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
Bravik63
Poszukiwacz

Genialna rada w swojej prostocie. Nigdy nie wpadłbym na to rozwiązanie. Jak nie masz nic do powiedzenia, to po co nabijasz posty. Potem nie dziwi ranga experta....

profile.country.PL.title
mat_czok
Expert

Za to ja proponuję trochę kultury w stosunku do innych osób. Przyczyn takiego zachowania może być wiele, najszybszą odpowiedź dostaniesz po kontakcie i ekspertyzie w serwisie.
profile.country.PL.title
Bravik63
Poszukiwacz

Następny Wujek Dobra Rada. Jak nie masz nic do powiedzenia, to nic nie mów, bo chociaż stworzysz pozory, że coś wiesz. Następny ekspert.  To przeczytaj jeszcze raz mój post (tym razem ze zrozumieniem) i pytanie jakie w nim postawiłem. Nie pytałem o przyczynę, tylko o to czy ktoś spotkał się z tego typu przypadkiem. To że pozostaje wizyta w serwisie, wiem bez Twoich światłych rad.

Pozdrawiam.

profile.country.PL.title
Lumbagoo
Doradca

Jest taki magiczny przycisk do przeszukiwania forum, więc możesz sobie sam odpowiedzieć na pytanie, czy ktoś miał taki problem.

 

Użytkownicy wyżej podali jedyne słuszne rozwiązanie, więc nie ma powodu ich atakować.

profile.country.PL.title
Bravik63
Poszukiwacz

Następny, tym razem "doradca" . Jeszcze kilkadziesiąt takich porad i dochrapiesz się rangi eksperta. Czy wy nie ogarnęliście czytania ze zrozumieniem. 

Czy ja pytałem o rozwiązanie problemu? Ręce opadają....

Gdyby ten Twój magiczny przycisk załatwiał wszystkie problemy, to na czym nabijałbyś posty???

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert


@Bravik63  napisał(a):

 Jak nie masz nic do powiedzenia, to po co nabijasz posty. Potem nie dziwi ranga experta....


Chciałoby się napisać..."skoro wiesz wszystko, to po co zadajesz pytania?"

Czy ktoś spotkał się z podobnym problemem? Tak. Spotkałem się. I aparat pojechał do serwisu. Stąd prosty wniosek co do Twojego przypadku. Ekspertyzy są bezpłatne, dowiesz się co się dokładnie popsuło.

 

Generalnie wątek uznaję za wyczerpany i zamykamy bo raczej nie widzę tu pola do życzliwej rozmowy z Twojej strony.