anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

RX10M4

profile.country.PL.title
ojciec2008
Użytkownik

RX10M4

Jest fajnie.  Podłączyłem aparat do laptopa i automatycznie zaimportowałem zdjęcia RAW w PMH. Kliknąłem "Opracuj zdjęcia w formacie RAW" i natychmiast są w Imaging Edge Desktop. Po lewej zdjęcie, po prawej paleta: Histogram, Jasność, Balans bieli itp. ,itd. Trochę próbowałem (robiłem to pierwszy raz).  Jednak  moim zdaniem lepszy jest program Capture One 22 (może nie dla obróbki zdjęć w RAW - nie wiem), tylko że w języku angielskim, jeżeli chcę zaimportować zdjęcia - muszę się dowiedzieć więcej od pani Lily.

2 ODPOW. 2
profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Capture One to jeden z najlepszych programów do obróbki plików RAW. Jeśli masz go na swoim komputerze, możesz zmienić język na polski. W zależności od systemu na jakim pracujesz (MacOS czy Windows) producent oprogramowania zamieścił instrukcję gdzie dokonuje się zmiany języka. 

 

https://support.captureone.com/hc/en-us/articles/360002746578-How-do-I-change-the-language-in-Captur...

 

Pozdrowienia :slight_smile: 

profile.country.PL.title
ojciec2008
Użytkownik

Dalej nie wiem co zrobić, kliknąłem na link, ale nie ma u mnie takiej opcji bym mógł zobaczyć w Capture One 22 tabelę i informację jak należy  zmienić język. Gady otwieram program Capture to natychmiast widzę okno z jednym zdjęciem nie wiadomo w jaki sposób się tu znalazło, mogę je obrabiać i ewentualnie eksportować i na tym koniec, nie można zaimportować innych zdjęć z moich folderów, tak jak pisałem jest pani z językiem angielskim.  Czy mógłbym zrobić foto strony mojego Capture i przesłać - tylko też nie wiem jak.