anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Sony DSC-HX100V

ROZWIĄZANE
profile.country.pl_PL.title
Regens
Poszukiwacz

Sony DSC-HX100V

Witam! Mam pytanie: czy fotografując aparatem DSC-HX100V mogę jednocześnie zmieniać ogniskową oczywiście przy odpowiednio długim czasie naświetlania aby uzyskać np. takie efekty; http://www.swiatobrazu.pl/fotografowani ... 30732.html. Pozdrawiam!

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Nie mam pewności, ale operowanie zoomem jest niemożliwe w HX100V w momencie rozpoczęcia naświetlania. To zoom elektryczny, a nie tak jak w obiektywach do lustrzanek gdzie ogniskowa zmieniana jest ręcznie.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

3 ODPOW. 3
profile.country.PL.title
mat_czok
Expert

Cześć, w tym celu użyj pierścienia ręcznej regulacji, który znajduje się na obiektywie.

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Nie mam pewności, ale operowanie zoomem jest niemożliwe w HX100V w momencie rozpoczęcia naświetlania. To zoom elektryczny, a nie tak jak w obiektywach do lustrzanek gdzie ogniskowa zmieniana jest ręcznie.
profile.country.pl_PL.title
Regens
Poszukiwacz

Chyba jednak nie do końca jest to zupełnie ręczna regulacja ogniskowej, gdyż jak próbuję ręcznie zmienić ogniskową to słychać jak włącza się silniczek. W momencie naciśnięcia spustu juz nie zmienimy ogniskową. Myślałem, że może jest to możliwe w jakiś trybach pracy, ale chyba nie.