anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Sony hx5 - wymiana uszkoczonego monitora lcd

ROZWIĄZANE
Nicotine28
Nowicjusz

Sony hx5 - wymiana uszkoczonego monitora lcd

Po upadku aparatu występowały zakłócenia na lcd, ale po zgraniu zdjęć na komputer wszystko było z nimi ok. Zaniosłam aparat do serwisu gdzie poinformowano mnie, że mam uszkodzony wyświetlacz lcd a wymiana będzie trwała do 2 tyg... Czekałam dwa miesiące... Po odebraniu aparatu okazało się, że obraz lekko drga, a na szybce są plamy które przeszkadzają w oglądaniu podglądu zdjęć... Generalnie aparat nie został oddany w dobrym stanie, bo nie działał również przycisk nagrywania... Złożyłam reklamację i czekam już dwa tygodnie.
Przechodząc do sedna, tu moje pytanie, może orientujecie się ile może trwać taka naprawa i czy możliwe jest, że tych drgań na wyświetlaczu nie da się pozbyć? Czy może serwis robi mnie w bambuko? Nie była to naprawa gwarancyjna ponieważ ta skończyła się już dawno.
Wszelkie porady mile widziane! :slight_smile:

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
profile.country.pl_PL.title
stubbs.
Użytkownik

Serwis wie co robi a przynajmniej tak powinno być ;). Patrząc pod kątem naprawy, która trwałą 2 miesiące to wydaje mi się, że przyczyną takiego stanu rzeczy było sprowadzanie części na wymianę do twojego aparatu, choć to jedynie może potwierdzić Ci serwis.

Odnośnie złożenia reklamacji i czasu naprawy uzależnione jest to również od dostępności części.

Eliminacja drgań na wyświetlaczu to już historia typowo dla serwisu, ponieważ nikt nie jest w stanie bez zobaczenia co się dokładnie stało (a serwis miał możliwość rozkręcenia aparatu) stwierdzić jednoznacznie możliwości naprawy.

Jeśli masz wątpliwości możesz zawsze przedzwonić na infolinię z pytaniem o adresy innych serwisów aby zweryfikować poprawność działań serwisu, z którego usług korzystasz teraz:

http://www.sony.pl/support/pl/contacts/dime

Pozdrawiam Stubb

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

1 ODPOWIEDŹ 1
profile.country.pl_PL.title
stubbs.
Użytkownik

Serwis wie co robi a przynajmniej tak powinno być ;). Patrząc pod kątem naprawy, która trwałą 2 miesiące to wydaje mi się, że przyczyną takiego stanu rzeczy było sprowadzanie części na wymianę do twojego aparatu, choć to jedynie może potwierdzić Ci serwis.

Odnośnie złożenia reklamacji i czasu naprawy uzależnione jest to również od dostępności części.

Eliminacja drgań na wyświetlaczu to już historia typowo dla serwisu, ponieważ nikt nie jest w stanie bez zobaczenia co się dokładnie stało (a serwis miał możliwość rozkręcenia aparatu) stwierdzić jednoznacznie możliwości naprawy.

Jeśli masz wątpliwości możesz zawsze przedzwonić na infolinię z pytaniem o adresy innych serwisów aby zweryfikować poprawność działań serwisu, z którego usług korzystasz teraz:

http://www.sony.pl/support/pl/contacts/dime

Pozdrawiam Stubb