anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Sony Rx100 M3 wyświetlanie zdjęć na tv

profile.country.PL.title
mikulski.d
Użytkownik

Sony Rx100 M3 wyświetlanie zdjęć na tv

Witam,

W aparacie sony rx100 m3 w ustawieniach jest funkcja bezprzewodowego wyświetlania zdjęć po wifi na TV.

Mój tv to sony 55xf8505.

Aparat i tv podłączone są do tej samej sieci wifi, niestety mimo to aparat nie może wyszukać żadnego telewizora.

W kilku punktach sony w Łodzi nikt nie umiał mi pokazać jak to działa.

Nie ukrywam że ta funkcja była dla mnie bardzo ważna przy zakupie ze względu na komfort wyświetlania zdjęć.

Czy ktoś może mi pomóc w konfiguracji ??

 

1 ODPOWIEDŹ 1
profile.country.PL.title
pawelszymanski6
Expert

Oglądaj przez TV

Możesz przeglądać zdjęcia na telewizorze podłączonym do sieci, przesyłając je z urządzenia, bez łączenia urządzenia i telewizora przewodem. W przypadku niektórych telewizorów konieczne może być wykonanie określonych czynności na telewizorze. Szczegółowe informacje można znaleźć w instrukcji obsługi dołączonej do odbiornika telewizyjnego.

  1. MENU  
     
    (Sieć bezprzew.)  [Oglądaj przez TV] → odpowiednie urządzenie do podłączenia.
  2. Jeśli chcesz odtwarzać obrazy jako pokaz slajdów, naciśnij 
     
     na środku pokrętła sterowania.
     
    • Aby ręcznie wyświetlić następny/poprzedni obraz, naciśnij lewą/prawą stronę pokrętła sterowania.
    • Aby zmienić urządzenie do podłączenia, naciśnij dolną stronę pokrętła sterowania, a potem wybierz [Urządzenia].

Ustawienia pokazu slajdów

Możesz zmienić ustawienia pokazu slajdów, naciskając dolną stronę pokrętła sterowania.

Wybór odtwarz.:
Pozwala wybrać grupę obrazów do wyświetlenia.

Widok katalogu (Zdj.):
Pozwala wybrać spośród [Wszystkie] oraz [Wszyst. w kat.].

Widok daty:
Pozwala wybrać spośród [Wszystkie] oraz [Wszyst. z dnia].

Interwał:
Pozwala wybrać spośród [Krótko] oraz [Długo].

Efekty*:
Pozwala wybrać spośród [WŁ.] oraz [WYŁ.].

Rozmiar obr. odtwar.:
Pozwala wybrać spośród [HD] oraz [4K].

*Ustawienia działają tylko z telewizorem BRAVIA, który obsługuje wybrane funkcje.

Uwaga

  • Funkcję tę można wykorzystać na telewizorze obsługującym odtwarzacz DLNA.
  • Możesz przeglądać obrazy na telewizorze obsługującym Wi-Fi Direct lub telewizorze obsługującym sieć (również telewizję kablową).
  • Jeśli łączysz telewizor z urządzeniem i nie korzystasz z Wi-Fi Direct, musisz najpierw zarejestrować swój punkt dostępowy.
  • Wyświetlanie obrazów na telewizorze może zająć trochę czasu.
  • Nie można wyświetlać filmów na telewizorze, korzystając z Wi-Fi. Użyj przewodu HDMI (sprzedawany oddzielnie).

 

Ja to widzę tak, że trzeba połączyć TV i RX bezpośrednio ze sobą (tak jest przy łączeniu aparatu z telefonem) łączenie się z wifi domowym daje Ci tyle, że masz aparat do neta podłączony...