anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

W100 - brudna matryca

profile.country.PL.title
andrg_
Nowicjusz

W100 - brudna matryca

Nie wiem czy ktoś też tak ma, ale w moim W100 ciągle wpadają jakieś paprochy na matrycę. Aparat był już kiedyś w serwisie, matryca była czysta przez dwa miesiące. Może ma ktoś sposób na jak najmniej inwazyjne wyczyszczenie matrycy samemu.

3 ODPOW. 3
profile.country.PL.title
RASTX.
Użytkownik

And63 napisał(a):

Nie wiem czy ktoś też tak ma, ale w moim W100 ciągle wpadają jakieś paprochy na matrycę. Aparat był już kiedyś w serwisie, matryca była czysta przez dwa miesiące. Może ma ktoś sposób na jak najmniej inwazyjne wyczyszczenie matrycy samemu.



Nie zalecamy czyszczenia matrycy we własnym zakresie. Jest bardzo prawdopodobne, że podczas demontażu aparatu zostanie uszkodzona łączówka obiektywu. Dodatkowo podczas próby samodzielnego oczyszczenia ryzykujemy, że matryca zostanie zarysowana. Najrozsądniejszym wyjściem jest zgłoszenie aparatu do Autoryzowanej Stacji Serwisowej Sony.

Radek

-----------------------------------------------------------------------------
Sony Europe Limited ( Sp. z o.o. ), Oddział w Polsce;
profile.country.pl_PL.title
lukaszsta
Początkujący

przestań Andrzeju przekręcać w nim słoiki ;) , to nie do tego służy !
instrukcji nie czytałeś ?

stalker-----
Początkujący

też mam podobny problem często mi się brudzi obiektyw ale lekko więc mogę go samemu wyczyścić ;]
idź do sklepu fotograficznego i kup specjalny płyn i akcesoria do czyszczenia i dasz radę przy odrobinie wyczucia.