anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

znikające zdjęcia

profile.country.pl_PL.title
widsta
Początkujący

znikające zdjęcia

mam pytanko bo niedawno kupiłem sony dsc h50 i już trzy razy zdarzyło mi sie że kilka zdjęc wyparowało znikło bez powodu. najpierw w katalogu były wszystkie a za pare godzin już znikły i zawsze znika około 15 do 20 zdjęć. niewiem czy to wada karty czy coś z aparatem. miałem dwa zainfekowane pliki na karcie ale nie sądze żeby one mogły tak nabroić/??????? pomóżcie bo niewiem czy mam oddać aparat na gwarancje czy nie.

8 ODPOW. 8
profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

sformatuj kartę w aparacie(po wcześniejszym zrzuceniu ważnych zdjęć)...
może faktycznie masz wirusika ;)

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
ripride
Początkujący

spróbuj sformatować kartę z poziomu aparatu, napstrykać trochę fotek nie podłączając go w międzyczasie do kompa i sprawdzić czy również wtedy znikają fotki.

digo-----
Początkujący

Czy karta jest oryginalna? bo w podróbkach mają miejsce sytuacje opisane przez Ciebie.

profile.country.pl_PL.title
widsta
Początkujący

kartę kupowałem w mix agd duży sklep z rtv i agd więc raczej jest oryginalna, fakt miałem dwa wirusiki które już usunąłem zobaczę teraz jak będzie osuwał dalej zdjęcia to kupie nową kartę i się okaże.

MDM-----
Początkujący

Jak karta jest oryginalna i z pewnego źródła to z pewnoscią masz gwarancję. Ja bym to reklamowła.
Sama 2 x kupowałam Memory Stick na Allegro. Trzeciego razu juz nie było. Kupiam oryginał w Centrum Sony. Mam na nią 5 lat gwarancji a nie 6 miesięcy (choc obie z Allegro padły w ciągu ok. miesiaca).

profile.country.pl_PL.title
widsta
Początkujący

usunąłem swa wirusy z karty to może pomoże, jak stanie mi sie jeszcze raz coś takiego to karta od razu wędruje na gwarancje. boje sie tylko żeby to nie było coś z aparatem bo podoba mi się konkretnie i nie chciał bym go zmieniać..

roxxanka89
Początkujący

mialam podobnie ze znikalo mi kilka zdjec ale to byla wina karty a raczej tego ze moj aparat poprostu nie czytal karty 8Gb poprostu za duza pamiec a ty jaka masz ta karte pamieci. mysle zebys zamienil na mniejsza i powinno byc ok. ja mam teraz 2Gb i nic mi nie znika

Elwira
Początkujący

Kupienie karty pamięci w dużym sklepie z RTV niestety nie daje nam 100% pewności, że karta jest oryginalna. Mi też kiedyś sprzedano podróbkę. Najlepiej więc dokonać takiego zakupu w Centrum Sony bądź Son Style.