anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

DCR-VX2100E

profile.country.PL.title
JerzuSzn
Nowicjusz

DCR-VX2100E

Cześć wszystkim!

Z góry przepraszam, jeżeli popełniłem jakieś faux pas nowicjusza i nie przywitałem się w przeznaczonym do tego wątku, jeżeli taki istnieje. 

 

Zarejestrowałem się na tym forum, gdyż, w wyniku spadku, stałem się posiadaczem m.in. kamery wymienionej w temacie czyli DCR-VX2100E. I tu natrafiamy na kilka problemów, które mam nadzieję rozwiązać z Waszą pomocą. A więc od początku:
- Jeżeli chodzi o kamery jestem nowicjuszem i nie mam o tym zielonego pojęcia, ale widziałem jakiś "unbox" tej kamery na YT i do tego, do czego chcę ją użyć, czyli głównie statyczne nagrywanie w dobrze oświetlonym miejscu wygląda, że będzie wystarczająca.
- Mam kamerę, kartę pamięci ( szalone 12MB xD ). 5 szt baterii, lampę, jakieś kasety (nie wiem czy i co na nich jest i nie wiem czy chcę sprawdzać :wink: )
- To czego nie mam to kabel zasilający oraz ładowarka do akumulatorów.
- Nie mam też wiedzy jak to wszystko złożyć do kupy i uruchomić (tj. czy te kasety są do czegoś potrzebne czy wystarczy karta pamięci i jeżeli wystarczy karta, to jaką maksymalnie obsłuży ta kamera)
- Czy ktoś z was wie, gdzie można nabyć jeszcze ładowarkę i kabel zasilający do takiej kamery lub ma sprawne na sprzedaż?

Z góry dziękuję za odpowiedzi i wyrozumiałość dla świeżaka :wink:

1 ODPOWIEDŹ 1
profile.country.PL.title
Jacek_M250
Znawca

Ładowarke najprościej w salonie Sony Centre.