anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

FDR-AXP33 sterowanie wieloma kamerami

profile.country.PL.title
Camerman
Poszukiwacz

FDR-AXP33 sterowanie wieloma kamerami

W instrukcji, reklamie i w wielu innych publikacjach SONY, dotyczących tej kamery opisywana jest funkcja podłączenia i sterowania kilkoma innym kamerami przez  WiFi. Niestety pomimo wielu prób, nie udało się połączyć z żadnym sprzętem Sony. Podłączałem QX-10, QX-100, a6000, FDR-AX100. Może ktoś spotkałsię z takim problem. Dział techniczny Sony, jest o tym poinformowany, ale na razie odpowiedzi brak.

2 ODPOW. 2
profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Cześć, 

 

Czy otrzymałeś już odpowiedź z działu technicznego??

 

pozdrowienia!

profile.country.PL.title
Camerman
Poszukiwacz

Trwało to b.długo, ale "mea culpa". Sony przy informacji o możliwości sterowania innymi kamerami dodało małą cyferkę, 4. Na dole strony w informacjach dodatkowych brzmi ona" Do łączenia dwóch lub większej liczby kamer można wykorzystać następujące modele: FDR-X1000V, HDR-AS200V, HDR-AZ1, HDR-AS100V, HDR-AS20, HDR-AS30V, ILCE-QX1 i DSC-QX30". I to na daną chwilę jest jedyna "prawdziwa" lista. Mogę potwierdzić, że z FDR-X1000V, działa znakomicie i na dużą odległość. Aby sterować innym sprzętem, wyposażonym w WiFi, potrzebny jest niewielki soft dołożony do konkretnego urządzenia, a nie jak myślałem do FRD-AP33. Pozdrawiam