anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

FDR X-3000R - zgrywanie danych podczas podróży

profile.country.PL.title
BartekXXXX
Nowicjusz

FDR X-3000R - zgrywanie danych podczas podróży

Witam ,

niedawno zakupiłem kamerę i jestem na etapie nauki obsługi.Pytanie dla niektórych być może śmieszne jednak jeśli to możliwe proszę o wsparcie :grin:

Mam kartę 64gb więc trochę mało i tu pytanie czy w podruży jest jakaś możliwość zrzucenia/wyczyszczenia  zapisanych wcześniej danych z kamery na telefon (Iphone 6s) aby zwolnić miejsce na karcie i móc dalej nagrywać kolejne treści ? czy jedyne opcje dokupić kolejną kartę/y lub opcja ekstremalna zabrać ze sobą laptopa :tongue: ??

Z góry dziękuję :slight_smile:

Pozdrawiam

Bartek 

 

3 ODPOW. 3
profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Skontaktowałem się w Twojej sprawie z supportem Sony - oto ich odpowiedź:

Producent zaleca, aby kopiowanie plików z kamery odbywało się przy użyciu połączenia przez USB do komputera/tableta. Kopiowanie plików jest możliwe z wykorzystaniem programu PlayMemories Mobile. Proszę o zapoznanie się z poniższymi informacjami dotyczącymi przesyłania plików do telefonu:

http://support.d-imaging.sony.co.jp/www/disoft/int/playmemories-mobile/pl/connect/index.html

 

http://support.d-imaging.sony.co.jp/www/disoft/int/playmemories-mobile/pl/outline.html

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
tomagon
Poszukiwacz

To nie3 jest prawda. Producent zawsze będzie chciał aby kupować dodatkowe urządzenie. Mam dwa dyski 2,5cala, używane zazwyczaj w notebookach lub laptopach, Wraz z kontrolerem poD USb 3.0 i drugi po USB 2.0. Wystarczy, że podepniesz jeden z dysków i podłączysz zasilanie 230V i problem masz z głowy. Zajrzyj do instrukcji obsługi.

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert


@BartekXXXX  napisał(a):

 

Mam kartę 64gb więc trochę mało i tu pytanie czy w podruży jest jakaś możliwość zrzucenia/wyczyszczenia  zapisanych wcześniej danych z kamery na telefon (Iphone 6s) aby zwolnić miejsce na karcie i móc dalej nagrywać kolejne treści ?

 


Cześć!

 

Wszystko zależy od formatu, w jakim nagrywasz. Przy XAVC-S nie ma możliwości importu przez PlayMemories Mobile. Pozostaje Ci więc albo dodatkowa karta (najtańsza opcja), albo inwestycja w fotobank. Ewentualnie możesz zabrać laptopa jeśli nie chcesz ponosić dodatkowych wydatków związanych z wyjazdem.

 

Pozdrowienia  :slight_smile: