anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

[FDR-X3000r] Przycinanie i szarpanie obrazem

piotrek94
Poszukiwacz

[FDR-X3000r] Przycinanie i szarpanie obrazem

Witam serdecznie,
Zakupiłem Sony Action Cam FDR-X3000r i mam problem z nagranymi filmami. Gdy odtwarzam pliki na laptopie to mometami obraz szarpie/przycina się i potem na krótką chwilę wraca do swojej płynnośći i zaraz znów pojawia się problem. Myślałem, że powodem są kodeki i wiekowy laptop dlatego zgrałem pliki na pendrive i podłączyłem pod telewizor jednak problem jest tam sam. Czy to wina karty pamięci (zdjęcie poniżej), czy może wadliwy sprzęt?


EDIT: Myślałem, że powodem jest połączenie kamery z pilotem poprzez Wi-Fi, które czasami gubiło zasięg, a obraz na pilocie się zacinał więc zacząłem nagrywać bez pilota jednak problem nadal taki sam.

47324486_275860932967007_4687992383093080064_n.jpg

5 ODPOW. 5
profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Cześć!

 

W jakim formacie nagrywasz materiał?

piotrek94
Poszukiwacz

Na chwilę obecną mam takie ustawienia i tylko na takich nagrywałem :wink:
47395332_260465757965613_6333010998294740992_n.jpg

profile.country.PL.title
mat_czok
Expert

Cześć, support sugeruje:

problem może być spowodowany sposobem przenoszenia nagrań z kamery na komputer. Proszę o weryfikację, czy klient korzysta z darmowej aplikacji PlayMemories Home, czy kopiuje bezpośrednio na dysk za pomocą explorera Windows? Proszę o korzystanie z dedykowanej aplikacji, ponieważ bezpośrednie kopiowanie może powodować utratę jakości nagrania.

profile.country.PL.title
dokkymc
Poszukiwacz


@mat_czok  napisał(a):

Cześć, support sugeruje:

... Proszę o korzystanie z dedykowanej aplikacji, ponieważ bezpośrednie kopiowanie może powodować utratę jakości nagrania.


Bardzo ciekawe stwierdzenie...

Czy można prosić o sprecyzowanie?

profile.country.PL.title
mat_czok
Expert

Cześć, oto odpowiedź z supportu.

 

Witam,

 

zaleceniem producenta jest skorzystanie z aplikacji Play Memories Home, ponieważ inne rozwiązania nie były przez nas sprawdzone i z uwagi na możliwość wystąpienia niepożądanych zjawisk, takich jak np. utrata zapisanych danych czy pogorszenie jakości nagrania, nie zalecamy ich stosowania.