anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

jak ładować kamerę sony dv8

profile.country.PL.title
bos_kg
Poszukiwacz

jak ładować kamerę sony dv8

Witam państwa posiadaczy kamer sony jak i modelu sony dv8 posiadam tą kamerę z 2 ręki ale bez ładowarki jak i czym naładować na kabel USB nie reaguje jak i wszelkie ładowarki mini usb tez zero reakcji dodam ze kamera działa proszę o poradę pomoc

8 ODPOW. 8
profile.country.PL.title
mat_czok
Expert

Cześć, ten model może nie mieć możliwości ładowania po USB. Poszukaj ładowarki do swojej baterii, np. na jednym z portali można kupić uszkodzoną kamerę wraz z ładowarką.

profile.country.PL.title
bos_kg
Poszukiwacz

Rizumiem ale w takim razie podczas kręcenia nici z ładowania według pana wypowiedzi z olx nie chce kupować wysyłkowo moze pan wie jaka to ładowarka powinna być to zakupię w innym serwisie i bat się nową uda dorwać

 

profile.country.PL.title
mat_czok
Expert

Poszukaj w instrukcji obsługi na stronie http://www.sony.pl/support/pl. Z kamery odczytaj dokładną nazwę modelu i wyszukaj ją na ww. stronie. Sama nazwa dv8 jest zbyt ogólnikowa.

Trudno mi powiedzieć, czy dla tego modelu istnieje zasilacz, który umożłiwiałby jego zasilanie i ładowanie.

 

PS.  Używaj proszę znaków przestankowych, w ten sposób ułatwisz czytającemu zrozumienie o co ci chodzi. Musiałem dwa razy przeczytać twojego posta, żeby się domyślić o co ci chodzi.

profile.country.PL.title
bos_kg
Poszukiwacz

Wszystko jest super lecz nie ma innej nazwy niz ta co podałem na forum gdyby była nazwa opisana bym wtedy coś znalazł  a tak na wazą pomoc liczę 

profile.country.PL.title
mat_czok
Expert

Nie ma nawet numeru modelu na spodzie kamery (naklejka z numerem seryjnym, itp.)?

profile.country.PL.title
bos_kg
Poszukiwacz

IMA.jpgjest tylko to co przedstawia zdjęcie to od spodu kamery 

profile.country.PL.title
mat_czok
Expert

W takim razie chyba nie będę umiał ci pomóc.

profile.country.PL.title
bos_kg
Poszukiwacz

kiepsko nawet z suportu sony nie odpisali jescze newiem co zrobić to jak z tej stronki  kamera ma 

*******

Powód edycji: post zawierał link do strony służącej celom komercyjnym, co jest sprzeczne z Regulaminem forum.